Autor Wątek: Tematy, wątki płytowe  (Przeczytany 11037 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kuba

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Tematy, wątki płytowe
« dnia: 14 Stycznia 2011, 23:35:46 »
Brakuje mi na forum każdego, oddzielnego tematu związanego z danym albumem. Jest kilka płyt, które takowe wątki mają (choć trzeba przyznać, że tylko kilka albumów), ale aż wstyd (:P), że np. "Silent Corner", "In Camera", czy równie genialne van der graafowe "Pawn Hearts" lub "H to He" nie mają swoich wątków.

Oczywiście to taka luźna refleksja / propozycja by coś z tym fantem zrobić, nic więcej ;). Na pewno forum by na tym zyskało, znacznie więcej by się działo, początkujący fan mógłby czerpać sporą wiedzę o albumach z takich działów forumowych, a jego wiedza pochodziła by z opinii oczywiście...naszych :).
How can I be free?
How can I get help?
Am I really me?
Am I someone else?

Offline Sylvie

  • Сильвия
  • Central Scrutinizer
  • Ekspert-wyjadacz
  • *
  • Wiadomości: 1296
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Tematy, wątki płytowe
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Stycznia 2011, 23:59:00 »
Mamy przecież działy z recenzjami płyt PH i VdGG...
Something makes me nervous,
something makes me twitch...

Wobbler

  • Gość
Odp: Tematy, wątki płytowe
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Stycznia 2011, 00:01:23 »
Brakuje mi na forum każdego, oddzielnego tematu związanego z danym albumem. Jest kilka płyt, które takowe wątki mają (choć trzeba przyznać, że tylko kilka albumów), ale aż wstyd (:P), że np. "Silent Corner", "In Camera", czy równie genialne van der graafowe "Pawn Hearts" lub "H to He" nie mają swoich wątków.

Oczywiście to taka luźna refleksja / propozycja by coś z tym fantem zrobić, nic więcej ;). Na pewno forum by na tym zyskało, znacznie więcej by się działo, początkujący fan mógłby czerpać sporą wiedzę o albumach z takich działów forumowych, a jego wiedza pochodziła by z opinii oczywiście...naszych :).

Jeśli chcesz podyskutować o jakimś albumie to po prostu załóż nowy wątek i rozpocznij dyskusję. Chyba nie sądzisz, że ktoś będzie zakładał wątki wszystkich albumów i pisał(kopiował) informacje, które są dostępne w Internecie. Tworzenie wątku ma sens tylko jeśli temat będzie dotyczyć czegoś konkretnego. Ty również jesteś użytkownikiem, który może tworzyć nowe wątki, dlatego jak wspomniałem, jeśli chcesz o jakimś albumie pogadać to zakładaj wątek, a ja na pewno z chęcią przyłączę się do dyskusji.

Offline Sylvie

  • Сильвия
  • Central Scrutinizer
  • Ekspert-wyjadacz
  • *
  • Wiadomości: 1296
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Tematy, wątki płytowe
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Stycznia 2011, 00:03:56 »
Brakuje mi na forum każdego, oddzielnego tematu związanego z danym albumem. Jest kilka płyt, które takowe wątki mają (choć trzeba przyznać, że tylko kilka albumów), ale aż wstyd (:P), że np. "Silent Corner", "In Camera", czy równie genialne van der graafowe "Pawn Hearts" lub "H to He" nie mają swoich wątków.

Oczywiście to taka luźna refleksja / propozycja by coś z tym fantem zrobić, nic więcej ;). Na pewno forum by na tym zyskało, znacznie więcej by się działo, początkujący fan mógłby czerpać sporą wiedzę o albumach z takich działów forumowych, a jego wiedza pochodziła by z opinii oczywiście...naszych :).

Jeśli chcesz podyskutować o jakimś albumie to po prostu załóż nowy wątek i rozpocznij dyskusję. Chyba nie sądzisz, że ktoś będzie zakładał wątki wszystkich albumów i pisał(kopiował) informacje, które są dostępne w Internecie. Tworzenie wątku ma sens tylko jeśli temat będzie dotyczyć czegoś konkretnego. Ty również jesteś użytkownikiem, który może tworzyć nowe wątki, dlatego jak wspomniałem, jeśli chcesz o jakimś albumie pogadać to zakładaj wątek, a ja na pewno z chęcią przyłączę się do dyskusji.

Mamy działy z recenzjami płyt, tam można też o nich dyskutować. Oczywiście można także pisać nowe recenzje i zakładać nowe wątki.
Ew. można zmienić tytuł działów na "Recenzje i dyskusje o płytach".
Something makes me nervous,
something makes me twitch...

Wobbler

  • Gość
Odp: Tematy, wątki płytowe
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Stycznia 2011, 00:22:17 »
Brakuje mi na forum każdego, oddzielnego tematu związanego z danym albumem. Jest kilka płyt, które takowe wątki mają (choć trzeba przyznać, że tylko kilka albumów), ale aż wstyd (:P), że np. "Silent Corner", "In Camera", czy równie genialne van der graafowe "Pawn Hearts" lub "H to He" nie mają swoich wątków.

Oczywiście to taka luźna refleksja / propozycja by coś z tym fantem zrobić, nic więcej ;). Na pewno forum by na tym zyskało, znacznie więcej by się działo, początkujący fan mógłby czerpać sporą wiedzę o albumach z takich działów forumowych, a jego wiedza pochodziła by z opinii oczywiście...naszych :).

Jeśli chcesz podyskutować o jakimś albumie to po prostu załóż nowy wątek i rozpocznij dyskusję. Chyba nie sądzisz, że ktoś będzie zakładał wątki wszystkich albumów i pisał(kopiował) informacje, które są dostępne w Internecie. Tworzenie wątku ma sens tylko jeśli temat będzie dotyczyć czegoś konkretnego. Ty również jesteś użytkownikiem, który może tworzyć nowe wątki, dlatego jak wspomniałem, jeśli chcesz o jakimś albumie pogadać to zakładaj wątek, a ja na pewno z chęcią przyłączę się do dyskusji.

Mamy działy z recenzjami płyt, tam można też o nich dyskutować. Oczywiście można także pisać nowe recenzje i zakładać nowe wątki.
Ew. można zmienić tytuł działów na "Recenzje i dyskusje o płytach".


Dodam jeszcze, że jeśli chcesz gadać o tekstach Hammilla to na takie rozmówki jest osobny dział. W tym dziale właśnie, każda płyta ma odzielny wątek.

Offline Kuba

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Tematy, wątki płytowe
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Stycznia 2011, 00:23:05 »
Wobbler, kilka takich wątków założyłem zdaje się już ;), ale postaram się by było ich znacznie więcej.

Sylvie, myślałem, że dział recenzji jest jakby brudnopisem do tego, co ma się znaleźć i jakie recenzje mają się znaleźć na stronie, ewentualnie uwagi dotyczące tych recenzji :).
How can I be free?
How can I get help?
Am I really me?
Am I someone else?

Offline Sylvie

  • Сильвия
  • Central Scrutinizer
  • Ekspert-wyjadacz
  • *
  • Wiadomości: 1296
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Tematy, wątki płytowe
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Stycznia 2011, 02:47:37 »
Sylvie, myślałem, że dział recenzji jest jakby brudnopisem do tego, co ma się znaleźć i jakie recenzje mają się znaleźć na stronie, ewentualnie uwagi dotyczące tych recenzji :).

Generalnie po to ten dział jest, ale dyskusje o recenzjach i przy okazji danych płytach także można tam prowadzić ;)
Nie ma chyba sensu tworzyć nowych wątków z opisem płyt, skoro opisują je recenzje.
Możliwe, że posty wtedy byłyby dublowane, bo recenzja nie jest chyba niczym innym jak subiektywnym opisem danej płyty.
Dyskusji pod recenzjami nikt nie zabrania przecież.
Something makes me nervous,
something makes me twitch...