Autor Wątek: Tylko Rock / Teraz Rock  (Przeczytany 7487 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ceizurac

  • (цеиэурац)
  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 15472
  • Płeć: Mężczyzna
  • booty
    • Zobacz profil
Odp: Tylko Rock / Teraz Rock
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Marca 2011, 11:54:30 »
Czytałem wywiad z VDGG. Dość ciekawy tylko gościu zadawał te same pytania co ja. Musiał ode mnie pościągać... :D ;)  Ale na poważnie pytania takie a nie inne musiały być. Nowa płyta to trzeba o nią pytać. Podobało mi się stwierdzenie, że VDGG nagrywa zawsze 4 studyjne płyty i się potem rozwiązuje (lata 69-71, 75-78). Czyli jeszcze jeden album VDGG nagra i...

Recenzja "A Grounding In Numbers" też w porządku. Cztery gwiazdki się należały. O ile pamiętam "Trisector" dostał 3. Jedynie rozbawiło mnie porównanie "Highly Strung" do utworów King Crimson (chodziło o te łamańce - może i trochę racji w tym jest, ale ja nigdy bym na to nie wpadł). Widać ten kawąłek "ma wzięcie". Hehe.  :D
There’s the thing, hold it close.
You had your fling. You laid your ghosts.

Time to leave, close the door.
You can’t believe you wanted more,
more or less, al for the best
in the end it’s al behind you.

There’s the thing, for all you know
it’s time to let go.

Offline Sylvie

  • Сильвия
  • Central Scrutinizer
  • Ekspert-wyjadacz
  • *
  • Wiadomości: 1296
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Tylko Rock / Teraz Rock
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Marca 2011, 15:32:08 »
Jedynie rozbawiło mnie porównanie "Highly Strung" do utworów King Crimson (chodziło o te łamańce - może i trochę racji w tym jest, ale ja nigdy bym na to nie wpadł). Widać ten kawąłek "ma wzięcie". Hehe.  :D

Ciekawe, co ten ohydny popowy refren, albo popowe zakończenie ma wspólnego z King Crimson, nawet do "Heartbeat" to cieżko porównać ;)
A le "łamańce" łamią się jak woda spływająca do zlewu, więc niekoniecznie, no i spływają do kanalizacji.
Ten riff możnaby wykorzystać dużo fajniej, niestety wyrzucono go w błoto.
Something makes me nervous,
something makes me twitch...

Elizabeth Winter

  • Gość
Odp: Tylko Rock / Teraz Rock
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Marca 2011, 18:26:38 »
Jedynie rozbawiło mnie porównanie "Highly Strung" do utworów King Crimson (chodziło o te łamańce - może i trochę racji w tym jest, ale ja nigdy bym na to nie wpadł). Widać ten kawąłek "ma wzięcie". Hehe.  :D

Ciekawe, co ten ohydny popowy refren, albo popowe zakończenie ma wspólnego z King Crimson, nawet do "Heartbeat" to cieżko porównać ;)



:[:[:[