Autor Wątek: Cardiacs  (Przeczytany 3250 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chrabia

  • Koneser
  • Nowy użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Cardiacs
« dnia: 21 Marca 2012, 00:39:04 »
Cześć!
Słuchał ktoś tu może Cardiacsów?
Niesamowita grupa łącząca ekstremalnie progresywne brzmienie z żywiołem muzyki punkowej.
Wydaje mi się, że wysłuchałem już przez swoje życie dość sporo muzyki - jednak czegoś takiego jak oni grają to jeszcze nie słyszałem, są niesamowicie oryginalni, naprawdę ciężko byłoby mi wybrać kogoś choć trochę podobnego stylem do nich.
Tim Smith (lider grupy) to absolutny geniusz, wszystko stworzone przez niego mi się podoba (polecam gorąco też jego solową płytę!).

Ulubiona płyta... "A Little Man and a House and The Whole World Window".
Ulubione utwory: In the City Lining, Is This the Life?, A Little Man and a House, Arnald, Big Ship, Leader of the Starry Skies, Nurses Whispering Verses...ale tak naprawdę to uwielbiam wszystko z pod ich ręki.

Offline Polset

  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 6633
  • Płeć: Mężczyzna
  • Michał Sz. (Polset)
    • Zobacz profil
    • Polset on YouTube
Odp: Cardiacs
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Marca 2012, 08:17:43 »
Dawno ich nie słuchałem. Za dużo tam jednak wpływów punk typu Sex Pistols(których nie zanoszę) Ja wole eksperymentalnego post-punka typu Tuxedomoon. Tam są elementy jazzu,muzyki klasycznej,elektroniki i proga a nawet New Romantic :)     
I cieszę się że jestem sam. Samotnie łatwiej myśleć i łatwiej tańczyć kiedy już poumierają wszyscy"