Autor Wątek: Ino-Rock Festival 2010 (III edycja)  (Przeczytany 1691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kuba

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Ino-Rock Festival 2010 (III edycja)
« dnia: 02 Maja 2010, 13:07:26 »
Już wiadomo kiedy się odbędzie III edycja świetnego, myślę, że aktualnie jednego z lepszych festiwali muzycznych w naszym kraju. Ino-Rock, bo o nim mowa, odbędzie się 11 września, oczywiście w Inowrocławiu.

Pojawią się cztery zespoły (jak to było wcześniej), których nazw jeszcze nie znamy. 10 maja zostanie oficjalnie ogłoszona lista kapel, które się pojawią w Teatrze Letnim w pięknym parku solankowskim.

www.artrock.pl i rockserwis podsyca atmosferę i podrzuciło nam zagadkę dotyczącą zespołów, które zagrają. Myślę, że wspólnie jesteśmy w stanie zgadnąć...

1. Bardzo obiecująca formacja z Polski, która ma już na koncie dwa albumy
2. Zdobywająca z każdym tygodniem nowych fanów grupa z Norwegii.
3. Fantastyczny brytyjski zespół, który nigdy jeszcze nie koncertował w Polsce pomimo ponaddwudziestoletniego stażu, a który na festiwal przyleci specjalnie z USA (!)
4. Znakomita, uznana i bardzo popularna nie tylko w Polsce formacja z Wielkiej Brytanii, która całkiem niedługo zachwyci swoją nową płytą. 

NAZWY TRZECH ZESPOŁÓW SĄ JEDNOWYRAZOWE, A JEDNEGO DWUWYRAZOWA !!!


Festiwal sobie bardzo cenię, byłem na pierwszej edycji, świetnie wspominam wszystkie występy. Wówczas też cena była powalająca (35zł), ale sukces festiwalu, prestiż, podniósł ceny biletów, które rok później kosztowały już ok 90 zł. Na drugiej edycji niestety nie byłem, jednak w tym roku nie zamierzam odpuścić.

Co do zagadki, nie jestem do końca pewien, lecz Ozric Tentacles mi idealnie pasuje do punktu trzeciego. Ozric Tentacles to oczywiście nazwa dwuczłonowa, "Macki" mają takowy staż, ba, nawet nieco dłuższy i koncertują w USA w wakacje (na pewno w czerwcu i lipcu). Jeśli byłaby to prawda, byłbym w niebie, gdyż uwielbiam Eda i spółkę. Psychodelia najwyższych lotów.

Do punktu czwartego pasuję mi trochę Anathema, wydają nowy album. Z nową płytą też się pojawia Mmostly Autumn oraz The Pineapple Thief. Pierwsza z nich to nazwa przecież dwuczłonowa (a ta jest zaklepana dla Ozriców haha), a Złodzieje Ananasów już grali w Inowrocławiu, więc bym ich wykluczył (a sama nazwa jest przecież właściwie trzyczłonowa).

Fakt, zamotałem, ale może będzie ciekawie ;D.
How can I be free?
How can I get help?
Am I really me?
Am I someone else?

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 22109
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Ino-Rock Festival 2010 (III edycja)
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Maja 2010, 20:45:13 »
ja pewnie nie pojade bo za daleko mam
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Offline Kuba

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Ino-Rock Festival 2010 (III edycja)
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Maja 2010, 23:06:35 »
Jest już info dotyczące festiwalu w Inowrocławiu...

WEJŚCIE DO TEATRU OD 16.30
PROGRAM FESTIWALU:

Votum - 17.00
Airbag - 18.15
Ozric Tentacles - 20.00
Anathema - 22.00

CENY BILETÓW:
do 31.08.2010 - 95 zł
od 1.09.2010 - 110 zł


Nie zawiodłem się. Ozriców chciałem zobaczyć. Cudowna sprawa, liczę na odlotowy ich koncert. Miło, że jest Anathema (zdaje się jako gwiazda wieczoru), Votum oraz Airbag znam tylko pobieżnie, zapisu koncertowego nawet nie miałem okazji jeszcze zobaczyć, nie mówiąc już o samym koncercie, a więc tym bardziej jest zajawka by zobaczyć, usłyszeć nową muzykę. To będzie piękny wieczór (o ile pogoda będzie sprzyjać, a musi ;D) :). Ceny biletów w sumie przewidywalne, ale myślę, że znośne. Inowrocław nie jest położony w idealnym miejscu dla wielu, w tym dla mnie, ale chętni nawet z gór rowerem dojadą  8).
How can I be free?
How can I get help?
Am I really me?
Am I someone else?