Autor Wątek: Płyty Ro(c)ku 2018  (Przeczytany 10630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 21976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Płyty Ro(c)ku 2018
« dnia: 24 Grudnia 2018, 10:24:54 »
Oto moja 10-tka ulubionych płyt tego roku:

1. Dead Can Dance- Dionysus
2. All Traps on earth - A drop of light
3. Marianne Faithfull - Negative capability
4. Riverside - Wasteland
5. Interpol- Marauder
6. Lunatic Soul - Under the fragmented sky
7. Lizard - Half-live
8. Editors - Violence
9. The Tangent - Proxy
10. Peter Hammill - X/Ten

A jak tam wasze zestawienia podsumowywujace?
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 21976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Płyty Ro(c)ku 2018
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Stycznia 2019, 14:45:58 »
Ulubione albumy sluchaczy Rockserwis.FM- czołówki mozna sie bylo domyslić- dziwi tylko nieobecnośc w pierwsze 20-tce albumu All Traps on earth
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Offline Jurski

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Płyty Ro(c)ku 2018
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Stycznia 2019, 21:13:39 »
Najwięcej słucham i najczęściej wracam do dwóch płyt: Lizarda i Riverside. Poza tym jeszcze Haken jest u mnie wysoko. Lunatic jakoś mnie nie ujął. Ujął za to DCD ale za mało odsłuchów, żeby ferować wyroki :) Poza tym ciekawe bardzo The Perfect Circle i Antimatter. Nieco z tonu spuścił Złodziej Ananasów, ale to wciąż bardzo dobra  muza.

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 21976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Płyty Ro(c)ku 2018
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Stycznia 2019, 07:50:53 »
Najwięcej słucham i najczęściej wracam do dwóch płyt: Lizarda i Riverside. Poza tym jeszcze Haken jest u mnie wysoko. Lunatic jakoś mnie nie ujął. Ujął za to DCD ale za mało odsłuchów, żeby ferować wyroki :) Poza tym ciekawe bardzo The Perfect Circle i Antimatter. Nieco z tonu spuścił Złodziej Ananasów, ale to wciąż bardzo dobra  muza.


a mi jakoś to nowe The Perfect Circle nie podeszło- o wiele bardziej podobały mi sie ich płyty z początku lat dwutysiecznych- zreszta jesli chodzi o Maynarda to ja w tym roku przede wszystkim czekam na nowego Toola
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Offline Jurski

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Płyty Ro(c)ku 2018
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Stycznia 2019, 10:45:23 »
Najwięcej słucham i najczęściej wracam do dwóch płyt: Lizarda i Riverside. Poza tym jeszcze Haken jest u mnie wysoko. Lunatic jakoś mnie nie ujął. Ujął za to DCD ale za mało odsłuchów, żeby ferować wyroki :) Poza tym ciekawe bardzo The Perfect Circle i Antimatter. Nieco z tonu spuścił Złodziej Ananasów, ale to wciąż bardzo dobra  muza.


a mi jakoś to nowe The Perfect Circle nie podeszło- o wiele bardziej podobały mi sie ich płyty z początku lat dwutysiecznych- zreszta jesli chodzi o Maynarda to ja w tym roku przede wszystkim czekam na nowego Toola

No a ja z kolei nie za bardzo lubiłem te ich wczesne dokonania. Były OK, ale jakoś wpadały i wypadały. A ta nowa jakoś bardziej przyciąga moją uwagę. Choć podobnie jak Ty czekam na nowego Toola :)