Autor Wątek: T shirty VdGG  (Przeczytany 17346 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline petersen

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
T shirty VdGG
« dnia: 25 Września 2012, 21:18:19 »
Witam,
wiecie, gdzie w Polsce (w internecie lub w sklepie tradycyjnym w Warszawie) t-shirty VdGG? Może macie jakieś źródło zagraniczne w cenach nieporażających (100 zł ostatecznie jestem w stanie przepuścić  :P)?

Pragnę prostego (jak okładka) t-shirtu z Godbluff (ewentualnie z tytułem również na grzbiecie)

Offline ceizurac

  • (цеиэурац)
  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 15470
  • Płeć: Mężczyzna
  • booty
    • Zobacz profil
Odp: T shirty VdGG
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Września 2012, 21:21:52 »
Niestety nie wiem gdzie można nabyć T-shorty z VDGG. Sam bym nabył coś. Pamiętam, że podczas koncertu VDGG w Krakowie w 2007 sprzedawali koszulki za straszne pieniądze. Wtedy wydawało mi się to za drogo, teraz pewnie bym kupił.
There’s the thing, hold it close.
You had your fling. You laid your ghosts.

Time to leave, close the door.
You can’t believe you wanted more,
more or less, al for the best
in the end it’s al behind you.

There’s the thing, for all you know
it’s time to let go.

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 21977
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: T shirty VdGG
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Września 2012, 21:34:03 »
Witam,
wiecie, gdzie w Polsce (w internecie lub w sklepie tradycyjnym w Warszawie) t-shirty VdGG? Może macie jakieś źródło zagraniczne w cenach nieporażających (100 zł ostatecznie jestem w stanie przepuścić  :P)?

Pragnę prostego (jak okładka) t-shirtu z Godbluff (ewentualnie z tytułem również na grzbiecie)


moze zapytaj Megadiscu w Warszawie? tam rozne z tego co pamietam rzeczy sprowadzic potrafią :)


http://www.megadisc.pl/
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Offline Kuba

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: T shirty VdGG
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Września 2012, 22:35:40 »
Witam,
wiecie, gdzie w Polsce (w internecie lub w sklepie tradycyjnym w Warszawie) t-shirty VdGG? Może macie jakieś źródło zagraniczne w cenach nieporażających (100 zł ostatecznie jestem w stanie przepuścić  :P)?

Pragnę prostego (jak okładka) t-shirtu z Godbluff (ewentualnie z tytułem również na grzbiecie)

Szczerze wątpię, że można gdzieś dostać u nas w kraju. Obserwuję sklepy internetowe, aukcje z koszulkami różnych wykonawców i jak dotąd nie natrafiłem ani na VDGG ani na Hammilla.

Najlepiej byłoby kupić na ebayu, bo tam często się pojawiają, ale rozumiem, że nie każdy ma tyle kasy i takie możliwości by tam się zaopatrywać.

A najszybciej byłoby po prostu zrobić sobie samemu. Są firmy, które oferują możliwość zrobienia własnego nadruku, nawet jest sporo tego. Taką operację można zrobić także w jakimś lepszym sklepie papierniczym, lub gdzie zajmują się podobnymi sprawami. Sam mam taką chęć zrobienia koszulki właśnie w taki sposób (Neila Younga & Crazy Horse).

By dostać koszulki niektórych wykonawców to jest serio problem u nas. Graniczy z cudem dostać koszulkę Camel, Neila Younga, Davida Sylviana, albo właśnie VDGG/PH. 

Pamiętam, że podczas koncertu VDGG w Krakowie w 2007 sprzedawali koszulki za straszne pieniądze. Wtedy wydawało mi się to za drogo, teraz pewnie bym kupił.

Tak, były, sam kupiłem i mam ją do dzisiaj. Nawet się trzyma po 5 latach.

Ceny nie były aż tak wysokie (gdyby były, bym nie kupił). Dokładnie nie pamiętam, ale cena na pewno nie przekraczała 60 - 70 zł. To jest trochę, patrząc ile kosztuje zrobienie nadruku, ale koszulki kosztują po tyle na koncertach. Ostatnio na koncertach (mowa o zagranicznych wykonawcach) nawet nie widzę tańszych niż 80 - 100 zł, tak więc różnica jednak jest.
« Ostatnia zmiana: 25 Września 2012, 22:46:18 wysłana przez Kuba »
How can I be free?
How can I get help?
Am I really me?
Am I someone else?

Offline Kogut

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 1267
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: T shirty VdGG
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Października 2012, 11:13:14 »
Znalazłem coś takiego:
http://www.ebay.pl/itm/VAN-DER-GRAAF-GENERATOR-T-SHIRT-/221126084171?pt=UK_Men_s_T_Shirts&var=&hash=item79190044cd

Wychodzi około 67zł. Gdyby zrobić taki prosty nadruk samemu, to by wyszło dwa razy taniej.