Nowości > VdGG & PH

Nowe wieści od PH i VDGG

(1/93) > >>

La Rossa:
Przed dwoma dniami Hammill ogłosił na swojej stronie plany na najbliższe miesiące:

http://www.sofasound.com/latest.htm

Brzmi nieźle, zwłaszcza remaster "Love Songs" i planowane nagrania DVD  :P

Hennos:
Wątek jest ważny, więc postanowiłem go przykleić.
A informacje dość ciekawe :)

ceizurac:
No i nowa płyta VDGG w 2008 roku. A co do DVD to jeśli się dobrze rozeznałem to na razie nie będzie nowego, zwłaszcza z Leverkusen.
No i jeszcze taka informacja (rock serwis):
Wytwórnia Strange Days niebawem wyda w Japonii "Singularity" i "Real Time" z kartonowych okładkach. Nowa wersja "Real Time" będzie wydawnictwem 3-płytowym i zawierać będzie dodatkowo materiał zarejestrowany podczas letniej trasy Van Der Graaf Generator w 2005r. - m.in. "When She Comes", "Still Life", "Pilgrims" i "Gibberish" (zarejestrowany podczas próby dźwięku w Amsterdamie).

Hennos:
Wszystko fajne, oprócz kartonowych okładek :)
Pudełko plastikowe można sobie wymienić bez problemu, a takiej okładki już nie (a z czasem się musi podniszczyć, nie ma cudów).
Ale to tylko uwaga poboczna i oftopiczna :)

La Rossa:

--- Cytat: ceizurac w 25 Sierpnia 2007, 23:55:57 ---No i nowa płyta VDGG w 2008 roku. A co do DVD to jeśli się dobrze rozeznałem to na razie nie będzie nowego, zwłaszcza z Leverkusen.

--- Koniec cytatu ---

"Other DVD stuff, though, might well be in the pipeline...." - Leverkusen nie, ale były np. plany wydania materiału londyńskiego na DVD.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej