Inni artyści / Dyskusje różne > Ankiety różne

Płyty Ro(c)ku 2022

(1/2) > >>

Sebastian Winter:
i jak co roku zachęcam forumowiczów do podawania swoich typów - sam od kilku dni myślę nad swoją 10-tką którą niebawem przedstawię :)

Sebastian Winter:
pierwsza dwudziestka ulubionych albumów z rockserwis fm

Hajduk:
Ja się jeszcze przymierzam do takiej listy. Na razie przypominam sobie albumy ze stycznia ubiegłego roku. "The Zealot Gene" Jethro Tull po 12 miesiącach nadal się broni (choć nie jest to płyta z czołówki dokonań Iana Andersona, to jednak zaliczam ją na plus). Wróciłem też do "Toy" Davida Bowiego (jako osobna płyta ukazała się w styczniu 2022).

Sebastian Winter:

--- Cytat: Hajduk w 12 Stycznia 2023, 18:27:43 ---Ja się jeszcze przymierzam do takiej listy. Na razie przypominam sobie albumy ze stycznia ubiegłego roku. "The Zealot Gene" Jethro Tull po 12 miesiącach nadal się broni (choć nie jest to płyta z czołówki dokonań Iana Andersona, to jednak zaliczam ją na plus). Wróciłem też do "Toy" Davida Bowiego (jako osobna płyta ukazała się w styczniu 2022).

--- Koniec cytatu ---

ja nad swoją wciąż pracuję-ogólny zarys juz mam ale wciąż jest kilka niewiadomych- w końcu z kilkudziesięciu nowych płyt które poznałem w  roku 2022 trzeba wybrać tylko 10 najciekawszych :) swoją drogą  fajnie by było jakbyś kiedyś przedstawił swoją listę Hajduku- wielu użytkowników forum ( ze mną włącznie ) mialoby co sluchać na co najmniej kilka miesięcy 8)

Hajduk:
Na razie pozytywną ocenę (po weryfikacji) uzyskały u mnie kolejne albumy z ubiegłego roku: Johnny'ego Marra, Marillion, Black Country New Road. Nie przeszedł nowy krążek Spoon "Lucifer On The Sofa" - i choć to całkiem przyzwoite piosenki z pogranicza mainstreamu i alternatywy, to do pierwszej dziesiątki się nie załapie. Sebastianie - bardzo dziękuję za miłe słowa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej