Giełda > Poszukuję / Kupię

Per Un Amico

(1/2) > >>

Kogut:
Ma ktoś może na sprzedaż (albo wie, gdzie można dostać) remaster "Per Un Amico"? Mam na myśli japońskie mini LP, włoski digipack itp. W sieci znajduję same absurdalne oferty po 200-300zł.

Remaster niestety brzmi dużo lepiej niż te najpopularniejsze wydanie, które mam na półce. :(

Jurski:

--- Cytat: Kogut w 08 Września 2013, 00:15:19 ---Ma ktoś może na sprzedaż (albo wie, gdzie można dostać) remaster "Per Un Amico"? Mam na myśli japońskie mini LP, włoski digipack itp. W sieci znajduję same absurdalne oferty po 200-300zł.

Remaster niestety brzmi dużo lepiej niż te najpopularniejsze wydanie, które mam na półce. :(

--- Koniec cytatu ---

Nie wiem jakie to dokładnie wydanie, ale zwsze można dopytać: http://www.megadisc.pl/p/PREMIATA_FORNERIA_MARCONI_PFM/Per_Un_Amico_PREMIATA_FORNERIA_MARCONI_PFM

Sebastian Winter:

--- Cytat: Kogut w 08 Września 2013, 00:15:19 ---Ma ktoś może na sprzedaż (albo wie, gdzie można dostać) remaster "Per Un Amico"? Mam na myśli japońskie mini LP, włoski digipack itp. W sieci znajduję same absurdalne oferty po 200-300zł.

Remaster niestety brzmi dużo lepiej niż te najpopularniejsze wydanie, które mam na półce. :(

--- Koniec cytatu ---


a na allegro patrzyłeś?

Kogut:
Allegro i Megadisc sprawdzałem i to jest niestety te wydanie, które ja mam. Szukam któregoś z tych:
- BMG 74321 765412 (Italy),
- BVCM-37424 (Japan).

Numerki biorę z www.discogs.com. Szukam głównie na zagranicznych portalach (Amazon, eBay), ale ceny dość zaporowe. Może się kiedyś upoluje lepszą okazję.

Sebastian Winter:

--- Cytat: Kogut w 08 Września 2013, 14:32:39 ---Allegro i Megadisc sprawdzałem i to jest niestety te wydanie, które ja mam. Szukam któregoś z tych:
- BMG 74321 765412 (Italy),
- BVCM-37424 (Japan).

Numerki biorę z www.discogs.com. Szukam głównie na zagranicznych portalach (Amazon, eBay), ale ceny dość zaporowe. Może się kiedyś upoluje lepszą okazję.

--- Koniec cytatu ---


to w takim razie tak jak radzi Jurski zapytaj w megadiscu- oni różne rzeczy mogą sprowadzać :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej