Van Der Graaf Generator > Ankiety van der graafowe

Who am the only one?

(1/8) > >>

ceizurac:
"H To He" to moja ulubiona płyta VDGG. W związku z tym chciałem poznać Wasz ulubiony utwór z tego albumu (w wersji oryginalnej bez dodatków na remasterze).

Ja głosowałem na "Lost"; dla mnie to kwintestencja VDGG - długi, naszpikowany zmianami tempa, najeżony niezliczonymi improwizacjami saksofonu i organów epos o utraconej miłości...  8)

Tamara:
A ja glosuje na "Pioneers over c", pisac dlaczego chyba nie bede, bo chyba kazdy wie, ze to super jest utwor :)

ceizurac:

--- Cytat: Tamara w 03 Grudnia 2008, 15:19:40 ---A ja glosuje na "Pioneers over c", pisac dlaczego chyba nie bede, bo chyba kazdy wie, ze to super jest utwor :)


--- Koniec cytatu ---

Każdy wie oczywiście, ale nie wiemy (w każdym razie ja nie wiem - może motyw podróży kosmicznej Cię zachwycił - w końcu to troche Twoja działka) dlaczego się Tobie podoba?  :D

Tamara:

--- Cytat: ceizurac w 03 Grudnia 2008, 15:33:21 ---
--- Cytat: Tamara w 03 Grudnia 2008, 15:19:40 ---A ja glosuje na "Pioneers over c", pisac dlaczego chyba nie bede, bo chyba kazdy wie, ze to super jest utwor :)


--- Koniec cytatu ---

Każdy wie oczywiście, ale nie wiemy (w każdym razie ja nie wiem - może motyw podróży kosmicznej Cię zachwycił - w końcu to troche Twoja działka) dlaczego się Tobie podoba?  :D

--- Koniec cytatu ---

Ty w recenzji chyba napisales o nim ciekawie :)
Klimat tam jest super, poczatek dobry i potem klimat kosmiczny.
Na tej plycie sa wszystkie utwory dobre, ale "Pioneers" wybieram, bo juz od poczatku jest super jak te organy wychodza z ciszy.
No i ja lubie kosmiczne klimaty, nie tylko z powodu pracy mojej ;)
 

ceizurac:

--- Cytat: Tamara w 03 Grudnia 2008, 15:43:19 ---
--- Cytat: ceizurac w 03 Grudnia 2008, 15:33:21 ---
--- Cytat: Tamara w 03 Grudnia 2008, 15:19:40 ---A ja glosuje na "Pioneers over c", pisac dlaczego chyba nie bede, bo chyba kazdy wie, ze to super jest utwor :)


--- Koniec cytatu ---

Każdy wie oczywiście, ale nie wiemy (w każdym razie ja nie wiem - może motyw podróży kosmicznej Cię zachwycił - w końcu to troche Twoja działka) dlaczego się Tobie podoba?  :D

--- Koniec cytatu ---

Ty w recenzji chyba napisales o nim ciekawie :)
Klimat tam jest super, poczatek dobry i potem klimat kosmiczny.
Na tej plycie sa wszystkie utwory dobre, ale "Pioneers" wybieram, bo juz od poczatku jest super jak te organy wychodza z ciszy.
No i ja lubie kosmiczne klimaty, nie tylko z powodu pracy mojej ;)
 

--- Koniec cytatu ---

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź; ciekawi mnie jeszcze czy odpowiada Ci wersja Van Der Graafa z lat 77-78 - ze skrzypcami i basem zamiast organów i saksofonu. Dla mnie ta wersja późniejsza jest niesamowita - bardziej agresywna; co nie znaczy, że oryginał jest słaby. No ale w końcu to były (prawie) dwa inne zespoły.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej