Inni artyści / Dyskusje różne > Dyskusje mało muzyczne

Domowe audycje

(1/2) > >>

Crying Wolf:
Mam do was prośbę, a mianowicie: Szukam programu, edytora w którym można nakładac swój głos na nagrania, utwory. Coś w rodzaju takich domowych audycji, słuchowisk. Z góry dziękuje

Polset:

--- Cytat: Crying Wolf w 04 Lutego 2014, 21:24:25 ---Mam do was prośbę, a mianowicie: Szukam programu, edytora w którym można nakładac swój głos na nagrania, utwory. Coś w rodzaju takich domowych audycji, słuchowisk. Z góry dziękuje

--- Koniec cytatu ---

Może odtwórz to nagranie na komputerze i włącz zapis jednocześnie i wtedy podkładaj głos. Do rejestracji polecam Jet Audio. A co do tego by program "złapał" odtwarzana,wcześnie przygotowana muzykę  i głos jednocześnie to już kwestia ustawiań karty dźwiękowej i jej ustawień.   

Sebastian Winter:

--- Cytat: Crying Wolf w 04 Lutego 2014, 21:24:25 ---Mam do was prośbę, a mianowicie: Szukam programu, edytora w którym można nakładac swój głos na nagrania, utwory. Coś w rodzaju takich domowych audycji, słuchowisk. Z góry dziękuje

--- Koniec cytatu ---



Audycje będziesz robił?

Crying Wolf:
Napisałem już kilka scenariuszy, ale kurcze nie wiem jak to wszystko zmontować :(

Sylvie:

--- Cytat: Crying Wolf w 05 Lutego 2014, 23:37:03 ---Napisałem już kilka scenariuszy, ale kurcze nie wiem jak to wszystko zmontować :(

--- Koniec cytatu ---

Sprawdz to:
http://audacity.sourceforge.net/?lang=pl

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej