Inni artyści / Dyskusje różne > Dyskusje mało muzyczne

Filmy, filmy...

(1/130) > >>

ceizurac:
Może coś o ulubionych filmach albo o tych co ostatnio się widziało itp. :D

Rzadko chodzę do kina, nie ma czasu i kasu (znaczy się forsy ;D).
Ostatni raz byłem z zaproszenia (darmowe bilety to się szło) - na filmie Skarb narodów (chyba część druga - pierwszej nie widziałem) i muszę przyznać, że nawet dało się to obejrzeć (z przymrużeniem oka oczywiście) - jak ktoś jest fanem Indiany Jonesa (ja jestem) - to się spodoba. Czekam z niecierpliwością na 4 część IJonesa - czy to jeszcze będzie ta sama klasa co kiedyś?

Ulubione filmy (niekoniecznie na zawsze): ;D

Cube (zresztą science-fiction łykam raczej w całości), Obcy (wszystkie części), cały Monty Python, Pianista, polskie komedie misiowe i reszta Barejowych rzeczy, wiadomo że również czterej Pancerni..., Powrót do przyszłości...
Na pewno o czymś zapomniałem... Dodam resztę potem. ;)

Hennos:
Ja mogę dodać całego Lyncha 8)
Oraz westerny Sergio Leone z muzyką Enio Morricone, filmy Szulkina...

ceizurac:
Właśnie o Lynchu zapomniałem.
Pamiętacie może taki serial komediowy (chyba Lyncha ale pewności nie mam) o kręceniu programów telewizyjnych (totalny odjazd w stylu Pythonów). Kto zna tytuł? :o

Hennos:

--- Cytat: ceizurac w 10 Lutego 2008, 21:17:57 ---Właśnie o Lynchu zapomniałem.
Pamiętacie może taki serial komediowy (chyba Lyncha ale pewności nie mam) o kręceniu programów telewizyjnych (totalny odjazd w stylu Pythonów). Kto zna tytuł? :o

--- Koniec cytatu ---

Pamiętam serial, ale tytuł też zapomniałem...

ceizurac:
Był tam facet w okularkach musztardowych (i zawsze pokazywano co my widzimy a co on widzi - to było zabójcze).
Twin Peaks też było odlotowe.  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej