Forum i WWW > Organizacja forum

Powitania

(1/33) > >>

Sebastian Winter:
Witam wszystkich  na forum poświęconemu mojemu mistrzowi Peterowi Hammilowi....szxczegolnie serdecznie witam skeletona( via ceizuraz) bo my przecież znamy się z forum progrock.org.pl...skeletonie to ja Edgar tylko pod innym nickiem ;)...Liczę na ciekawe dyskusję

ceizurac:

--- Cytat: Sebastian_Winter w 05 Grudnia 2008, 12:00:22 ---Witam wszystkich  na forum poświęconemu mojemu mistrzowi Peterowi Hammilowi....szxczegolnie serdecznie witam skeletona( via ceizuraz) bo my przecież znamy się z forum progrock.org.pl...skeletonie to ja Edgar tylko pod innym nickiem ;)...Liczę na ciekawe dyskusję

--- Koniec cytatu ---

Witaj Sebastianie/Edgarze!  :)
Myślałem, że już nigdy tu nie trafisz. Pisz dużo...a nie pożałujesz.  8)

Polset:

--- Cytat: Sebastian_Winter w 05 Grudnia 2008, 12:00:22 ---Witam wszystkich  na forum poświęconemu mojemu mistrzowi Peterowi Hammilowi....szxczegolnie serdecznie witam skeletona( via ceizuraz) bo my przecież znamy się z forum progrock.org.pl...skeletonie to ja Edgar tylko pod innym nickiem ;)...Liczę na ciekawe dyskusję

--- Koniec cytatu ---

No to Ja też pięknie witam i zachęcam do pisania
Warto :)

Desdemona:

--- Cytat: Sebastian Winter w 05 Grudnia 2008, 12:00:22 ---Witam wszystkich  na forum poświęconemu mojemu mistrzowi Peterowi Hammilowi....szxczegolnie serdecznie witam skeletona( via ceizuraz) bo my przecież znamy się z forum progrock.org.pl...skeletonie to ja Edgar tylko pod innym nickiem ;)...Liczę na ciekawe dyskusję

--- Koniec cytatu ---

Kierownictwo także Cię wita! ;D

Hennos:

--- Cytat: Desdemona w 05 Grudnia 2008, 16:32:38 ---
--- Cytat: Sebastian Winter w 05 Grudnia 2008, 12:00:22 ---Witam wszystkich  na forum poświęconemu mojemu mistrzowi Peterowi Hammilowi....szxczegolnie serdecznie witam skeletona( via ceizuraz) bo my przecież znamy się z forum progrock.org.pl...skeletonie to ja Edgar tylko pod innym nickiem ;)...Liczę na ciekawe dyskusję

--- Koniec cytatu ---

Kierownictwo także Cię wita! ;D


--- Koniec cytatu ---

Męskie kierownictwo również ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej