Van Der Graaf Generator > Dyskusja van der graafowa

Książki o PH/VDGG

(1/5) > >>

ceizurac:
Na pewnym forum znalazłem informację, że Ian Curtis uznawał "Vital" za "satanistyczne arcydzieło". Mowa jest o tym w książce Marcelo Gobello "PETER HAMMILL & VAN DER GRAAF GENERATOR. (1967-2006)". Czy komuś coś jest o tym wiadomo?

No i założyłem nowy wątek, w którym można podawać informacje o książkach na temat zespołu i Hammilla.

Sebastian Winter:

--- Cytat: ceizurac w 30 Lipca 2011, 21:02:28 ---Na pewnym forum znalazłem informację, że Ian Curtis uznawał "Vital" za "satanistyczne arcydzieło". Mowa jest o tym w książce Marcelo Gobello "PETER HAMMILL & VAN DER GRAAF GENERATOR. (1967-2006)". Czy komuś coś jest o tym wiadomo?

No i założyłem nowy wątek, w którym można podawać informacje o książkach na temat zespołu i Hammilla.


--- Koniec cytatu ---


dobre- przyznam sie ze nie wiedzialem ze w ogole Curtis sluchał takiej muzyki- nie slyszalem tez by ktokolwiek uznawał nasz ulubiony zespół za satanistycznyy- moze Curtis powiedzial coś takiego ironicznie?

ceizurac:

--- Cytat: Sebastian Winter w 30 Lipca 2011, 21:10:11 ---
--- Cytat: ceizurac w 30 Lipca 2011, 21:02:28 ---Na pewnym forum znalazłem informację, że Ian Curtis uznawał "Vital" za "satanistyczne arcydzieło". Mowa jest o tym w książce Marcelo Gobello "PETER HAMMILL & VAN DER GRAAF GENERATOR. (1967-2006)". Czy komuś coś jest o tym wiadomo?

No i założyłem nowy wątek, w którym można podawać informacje o książkach na temat zespołu i Hammilla.


--- Koniec cytatu ---
dobre- przyznam sie ze nie wiedzialem ze w ogole Curtis sluchał takiej muzyki- nie slyszalem tez by ktokolwiek uznawał nasz ulubiony zespół za satanistycznyy- moze Curtis powiedzial coś takiego ironicznie?

--- Koniec cytatu ---

No też mi się wydaje, że to nie było dosłownie. Może ta muzyka dla niego to był czad; no bo w sumie jest to czadowy koncert.

Sebastian Winter:
pewnie tak Ceizuracu- w koncu na tej plycie grają chwilami jak new wavewowcy

Sebastian Winter:
zreszta ciekawym jest widziec jak wielu różnych muzykow nagrania VDGG uznaje za ciekawe i wazne


PS: zeby tylko VDGG nie zaintersował sie pan Nowak z Ogolnopolskiego komitetu obrony  przed Sektami ;) bo nam PH do polski nie wpuszcza :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej