Autor Wątek: Powitania  (Przeczytany 69227 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Polset

  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 6633
  • Płeć: Mężczyzna
  • Michał Sz. (Polset)
    • Zobacz profil
    • Polset on YouTube
Odp: Powitania
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Maja 2009, 13:51:23 »

Bondziorno!

Szukałem wczoraj sobie jakiegoś forum o Królu Krimzonie, a tu w googlach z niewiadomych przyczyn wyskoczyło mi forum o VDGG z jakimś poddziałem tylko o Krimzo. Zacząłem sie wczytywac i zapomniałem czego w ogole pierwotnie szukałem...
Świat mnie czasem zaskakuje, bo tak fajnego forum o tym stosunkowo mniej znanym zespole bym sie nie spodziewał. Drobnostki, ciekawostki, dentystyczne opisy koncertów i płyt, rankingi... Musze przyznac, że jestescie troche ukryci, bo nie raz szukałem forum o VDGG ale nigdy nie znalazłem, dopiero teraz jak szukałem jakichs wypocin o King Crimson... a może źle szukałem, bo forum jak widze działa juz dwa lata :)

 
To tyle tytułem marnych wstepów ;)
I wracam do czytania...

Witam pięknie w imieniu Formowiczów :) Ja też dość późno znalazłem to forum. Dopiero w styczniu 2008 a istniej ono od wakacji 2007 :D 
I cieszę się że jestem sam. Samotnie łatwiej myśleć i łatwiej tańczyć kiedy już poumierają wszyscy"

Offline Magog

  • Koneser
  • Nowy użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Powitania
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Maja 2009, 17:27:12 »
Witaj Yer Blue. Twoje imię brzmi znajomo.

Offline Sylvie

  • Сильвия
  • Central Scrutinizer
  • Ekspert-wyjadacz
  • *
  • Wiadomości: 1296
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Powitania
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Maja 2009, 18:03:42 »
Szukałem wczoraj sobie jakiegoś forum o Królu Krimzonie, a tu w googlach z niewiadomych przyczyn wyskoczyło mi forum o VDGG z jakimś poddziałem tylko o Krimzo. Zacząłem sie wczytywac i zapomniałem czego w ogole pierwotnie szukałem...
Świat mnie czasem zaskakuje, bo tak fajnego forum o tym stosunkowo mniej znanym zespole bym sie nie spodziewał. Drobnostki, ciekawostki, dentystyczne opisy koncertów i płyt, rankingi... Musze przyznac, że jestescie troche ukryci, bo nie raz szukałem forum o VDGG ale nigdy nie znalazłem, dopiero teraz jak szukałem jakichs wypocin o King Crimson... a może źle szukałem, bo forum jak widze działa juz dwa lata :)

Witam na forum!
Celowo jesteśmy trochę ukryci, ponieważ "jedziemy" na darmowym hostingu i na kilkuset forumowiczów nie możemy sobie pozwolić, miejsce na bazę danych jest już w ok. 50% wykorzystane :)
Something makes me nervous,
something makes me twitch...

Offline ceizurac

  • (цеиэурац)
  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 15472
  • Płeć: Mężczyzna
  • booty
    • Zobacz profil
Odp: Powitania
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Maja 2009, 19:27:26 »
Witam nowego forumowaicza!  8)
Zapraszam do intensywnego pisania, recenzowania, analizowania, obliczania statystycznego itp....  8)  0=0
There’s the thing, hold it close.
You had your fling. You laid your ghosts.

Time to leave, close the door.
You can’t believe you wanted more,
more or less, al for the best
in the end it’s al behind you.

There’s the thing, for all you know
it’s time to let go.

Offline Hennos

  • Central Scrutinizer
  • Ekspert-wyjadacz
  • *
  • Wiadomości: 1041
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Polska strona o VdGG i Peterze Hammillu
Odp: Powitania
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Maja 2009, 22:45:03 »
Szukałem wczoraj sobie jakiegoś forum o Królu Krimzonie, a tu w googlach z niewiadomych przyczyn wyskoczyło mi forum o VDGG z jakimś poddziałem tylko o Krimzo. Zacząłem sie wczytywac i zapomniałem czego w ogole pierwotnie szukałem...
Świat mnie czasem zaskakuje, bo tak fajnego forum o tym stosunkowo mniej znanym zespole bym sie nie spodziewał. Drobnostki, ciekawostki, dentystyczne opisy koncertów i płyt, rankingi... Musze przyznac, że jestescie troche ukryci, bo nie raz szukałem forum o VDGG ale nigdy nie znalazłem, dopiero teraz jak szukałem jakichs wypocin o King Crimson... a może źle szukałem, bo forum jak widze działa juz dwa lata :)

Witam na forum!
Na stronie http://king.crimson.art.pl było forum wyłącznie o KC, ale wtedy nie znałem się jeszcze na "prawdziwych" forach i założyłem forum w systemie Nethit, który póżniej wszystko skasował, ponieważ było zbyt mało wizyt ;D
Temu forum to nie grozi, no chyba że wewnętrzne tarcia między forumowiczami je zniszczą ;D ;D ;D
Without deviation from the norm, progress is not possible - F. Zappa.

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 21980
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Powitania
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Maja 2009, 23:09:57 »
ja rowniez witam i zapraszam do dzialu dla wampirow :[ :[ :[ :[
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Offline Yer Blue

  • NadKoneser
  • Użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: Powitania
« Odpowiedź #36 dnia: 11 Maja 2009, 14:11:16 »
Witam witam i dzieki za miłe powitanie :)

Coż na wstepnie moge dodać... Van Der Graaf to wazny rozdzaił mojego życia, bardzo pomocny w trudnych momentach, muzycznie zupełnie unikatowy.
Bardzo sie ciesze, że tu trafiłem i postaram sie coś dodać od siebie. Inspirujecie i mobilizujecie do pisania wynaturzeń o Hammillu. Czasem chce wyć z braku zgody, czasem zupełnie odwrotnie ale zawsze znakomicie czyta sie Wasze wypociny.

Sylwio, mi to nawet pasuje, że nie ma tutaj tłumów a jeśli ktoś juz jest to nieprzypadkowo.
No, tylko, że na pewno wiele osob tak ja dotąd - bedzie jeszcze długo szukać tego forum ;)

Magog - Twoje tez i wydaje mi sie, że z tego samego powodu ;)

A tych wampirów nie rozumiem. To forum co raz to zaskakuje ;)

Pozdrawiam


Offline ceizurac

  • (цеиэурац)
  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 15472
  • Płeć: Mężczyzna
  • booty
    • Zobacz profil
Odp: Powitania
« Odpowiedź #37 dnia: 11 Maja 2009, 15:28:59 »
Witam witam i dzieki za miłe powitanie :)

Coż na wstepnie moge dodać... Van Der Graaf to wazny rozdzaił mojego życia, bardzo pomocny w trudnych momentach, muzycznie zupełnie unikatowy.
Bardzo sie ciesze, że tu trafiłem i postaram sie coś dodać od siebie. Inspirujecie i mobilizujecie do pisania wynaturzeń o Hammillu. Czasem chce wyć z braku zgody, czasem zupełnie odwrotnie ale zawsze znakomicie czyta sie Wasze wypociny.

Sylwio, mi to nawet pasuje, że nie ma tutaj tłumów a jeśli ktoś juz jest to nieprzypadkowo.
No, tylko, że na pewno wiele osob tak ja dotąd - bedzie jeszcze długo szukać tego forum ;)

Magog - Twoje tez i wydaje mi sie, że z tego samego powodu ;)

A tych wampirów nie rozumiem. To forum co raz to zaskakuje ;)

Pozdrawiam


Tłoku nie ma i rzeczywiście chyba tak jest dobrze  O0 - 8-10 stałych, wiernych fanów PH/VDGG wystarczy.  8)
Co do braku zgody i wycia - wyj ile wlezie i przedstaw swoje zdanie  :) - kłótnie są tu na porządku dziennym - w końcu nawet Hennos ikonkę kłótni dodał.  ;D

A Wampirów lepiej nie rozumieć; lepiej zaakceptować (dobrze radzę).  :[
There’s the thing, hold it close.
You had your fling. You laid your ghosts.

Time to leave, close the door.
You can’t believe you wanted more,
more or less, al for the best
in the end it’s al behind you.

There’s the thing, for all you know
it’s time to let go.

Offline LukaszS

  • (ЛукашС)
  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 2960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Powitania
« Odpowiedź #38 dnia: 11 Maja 2009, 20:39:15 »
Witam serdecznie... 0=0
There is so much sorrow in the world,
there is so much emptiness and heartbreak and pain.
Somewhere on the road we have all taken a wrong turn...
how can we build the right path again?

Desdemona

  • Gość
Odp: Powitania
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Maja 2009, 20:46:51 »
Ja także witam Yer Blue! :) 0=0 ;)

Offline Mazo

  • Koneser
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Powitania
« Odpowiedź #40 dnia: 11 Maja 2009, 21:31:12 »
Dobry wieczór wszystkim. Nowy tu jestem, więc wypadałoby co nieco o sobie napisać. Na forum trafiłem dość przypadkowo [dzisiaj], bo do tej pory ignorowałem tab "forum" na pewnej, dość często odwiedzanej przeze mnie stronce. ;) Szczerze mówiąc, zdziwiło mnie, że forum tak "żyje". Ale to dobrze, dobrze wiedzieć, że jest u nas trochę vandergraafowych pasjonatów.
No to tyle słowem wstępu. Poza tym to jutro mam rozszerzoną maturę z historii [teraz chwila relaksu, łatwowchodzącego debiutu Yes sobie słucham], życzcie mi powodzenia. :P
- Well, young man, when you grow up, what do you want to be?
- Please, sir, if that's alright, I'd really rather like to learn, how to be me.

Offline ceizurac

  • (цеиэурац)
  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 15472
  • Płeć: Mężczyzna
  • booty
    • Zobacz profil
Odp: Powitania
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Maja 2009, 21:32:53 »
Połamania pióra/tudzież długopisu.  0=0
I witam na forum!  :)
There’s the thing, hold it close.
You had your fling. You laid your ghosts.

Time to leave, close the door.
You can’t believe you wanted more,
more or less, al for the best
in the end it’s al behind you.

There’s the thing, for all you know
it’s time to let go.

Desdemona

  • Gość
Odp: Powitania
« Odpowiedź #42 dnia: 11 Maja 2009, 21:48:27 »
Dobry wieczór wszystkim. Nowy tu jestem, więc wypadałoby co nieco o sobie napisać. Na forum trafiłem dość przypadkowo [dzisiaj], bo do tej pory ignorowałem tab "forum" na pewnej, dość często odwiedzanej przeze mnie stronce. ;) Szczerze mówiąc, zdziwiło mnie, że forum tak "żyje". Ale to dobrze, dobrze wiedzieć, że jest u nas trochę vandergraafowych pasjonatów.
No to tyle słowem wstępu. Poza tym to jutro mam rozszerzoną maturę z historii [teraz chwila relaksu, łatwowchodzącego debiutu Yes sobie słucham], życzcie mi powodzenia. :P

Połamania wszystkiego! ;D
To fajnie, że młodzież słucha także dobrej muzy, a nie tylko hip-hopu lub Feel ;D

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 21980
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Powitania
« Odpowiedź #43 dnia: 11 Maja 2009, 22:02:06 »
witamy witamy.......


PS jesli ta młodzież jest taka fajna czemu ja zawsze musze spotykać te hip hopowe przypadki [nie] [nie] a wiem co mowię- I was  a teacher some time ago [paw]
« Ostatnia zmiana: 11 Maja 2009, 22:16:28 wysłana przez Desdemona »
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Desdemona

  • Gość
Odp: Powitania
« Odpowiedź #44 dnia: 11 Maja 2009, 22:17:37 »
witamy witamy.......


PS jesli ta młodzież jest taka fajna czemu ja zawsze musze spotykać te hip hopowe przypadki [nie] [nie] a wiem co mowię- I was  a teacher some time ago [paw]

Jak zostali wychowani bez muzyki w domu, to co się dziwić... [nie]