Peter Hammill > Ankiety hammillowe

Płyty Koncertowe Hammilla

(1/4) > >>

Polset:
Każdy ma po 2 głosy
Pozycji mało Więc Powinno nam wyjść coś wiarygodnego
To Tylko oficjalne Albumy
Ankiety z Bootlegami nie ma co robić nie wszyscy znamy tyle samo i to samo

Godbluff:
Moj głos dla Veracious. Płyta dla mnie genialna a jej jedyną wadą jest tylko to, że za szybko się kończy. Nie obraziłbym się gdyby w albumie była jeszcze jedna płytka. Gdy słuchałem jej pierwszy raz to nie zrobiła na mnie wrażenia ale po koncercie w Pradze gdzie wersje utworów były bardzo podobnie płyta stała się dla mnie sentymentem. Na początku w ogóle jakoś nie podobał mi się pomysł umieszczania na koncertach Gordona ale gdy usłyszałem to na żywo dopiero zrozumiałem dlaczego tak jest. Skrzypce Gordona wspaniale komponują się z muzyką Hammilla i znakomicie podkreślają charakter poszczególnych utworów. Ogólnie to jest to płyta która może na początku odstraszyć choćby i swoistą wersją A Better Time ale przy bliższej znajomości te wersje utworów na prawdę zyskują. Z resztą ja patrzę na ten album przez różowe okulary więc trudno mi jakoś obiektywnie coś o nim napisać na tle innych koncertówek.

Hennos:
Poprawiłem błąd w ankiecie, już można zagłosować na dwie płyty.
Jeśli ktoś zagłosował już, to proszę kliknąć link "usuń głos" i zagłosować ponownie.

Godbluff:
5 płyt do wyboru i 2 głosy????  Ahhhh
Wtakich przypadkach właśnie ankieta traci wiarygodność ponieważ nie będze wiadomo którą płytę uważamy za najlepszą.

Hennos:

--- Cytat: Godbluff w 18 Kwietnia 2008, 14:23:57 ---5 płyt do wyboru i 2 głosy????  Ahhhh
Wtakich przypadkach właśnie ankieta traci wiarygodność ponieważ nie będze wiadomo którą płytę uważamy za najlepszą.

--- Koniec cytatu ---

To Polseta pomysł, ja tylko naprawiłem jego bład, niech on się tłumaczy :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej