Aktualności:

vdgg.art.pl - całkiem niezła polska strona o VdGG i PH

Menu główne

Nowa płyta - zalążki...

Zaczęty przez ceizurac, 29 Październik 2016, 21:17:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ceizurac

Już niedługo - 9-13 listopada minitournee po Japonii...
A tymczasem na japońskim blogu (http://invs.exblog.jp/24755789/) informacja o CD-R z pięcioma nowymi piosenkami Petera Hammilla - czyli coś w rodzaju "Work in Progress".
Jako, że japoński nie jest moją mocną stroną google  :D tłumacz jak zwykle w sposób monthypythonowski przekłada to na polski:

"Peter Hammill - Specjalna limitowana nowa piosenka CDR

Peter Hammill wentylatora dobrej nowiny skoczył.

Piotr jest teraz, ale w następnej solowej produkcji albumu, specjalnie sprzedaży w Japonii trasę z pięciu piosenek od tego, do CDR. Oczywiście, staje się limitowany. Pięć pieśni Piotra składają się z fortepianu i wokalu, nie podjęła jeszcze decyzji, czy należy zakończyć na to. Oficjalnie będzie dalej "piosenek w produkcji." Mimo, że liczba sprzedaży nie zostały jeszcze ustalone, myślę, że za niewielką kwotę.

Być może kilka piosenek z nimi podczas trasy Japonia ma zostać zaprezentowane. Jest to również oczywiście stać wydajność Prapremiera. Bardzo specjalny prezent od Piotra."
There's the thing, hold it close.
You had your fling. You laid your ghosts.

Time to leave, close the door.
You can't believe you wanted more,
more or less, al for the best
in the end it's al behind you.

There's the thing, for all you know
it's time to let go.

Tercero

Cytat: ceizurac w 29 Październik 2016, 21:17:38

pieśni Piotra składają się z fortepianu i wokalu,

Pięknie!
Coś w stylu " And Close As This"
...where I trade cigarettes in return for songs

ceizurac

Więcej informacji o CD-R roboczo zatytułowanym chyba "V", która to płytka jest zalążkiem nowego albumu Petera.
A kiedy się ukaże? Peter mówi, że może w ciągu jednego roku lub "mniej-niż-a-year" (na samym końcu tego tłumaczenia jest to powiedziane).

Źródło - http://inverse.exblog.jp/ ; a całą robotę z przetłumaczeniem tekstu z japońskiego na polski zrobił za mnie google tłumacz.  ;)

W tym czasie objazdu Japonii, bardzo niewielu sprzedaży ograniczonych 78 arkuszy pozwala na wprowadzenie specjalnego CDR, które zostały wykonane. Myślę, że wiele osób nie były dostępne, ale w zasadzie, tak jak Piotr napisał także na kurtkę, bo jest to muzyka w produkcji kolejnej pracy na solo, to wyjdzie solowy album To będzie coś, co zostało nagrane na. Kiedy zapytałem po zakończeniu wszystkich występów ", ale nie znam nikogo, może" będziemy stawiać w mniej niż-a-Year "," dał mi odpowiedź z.

Tym razem niestety tych, którzy nie były dostępne, formalny się płyta, na chwilę teraz, ale będziesz czekać, że kwota, zostaniesz skierowany, aby przyzwyczaić się do słuchania po raz pierwszy w formie albumu ostatecznej formie gotowej. Jeśli szczęście było dobrze mogli zakupić to już, ale można zauważyć, jest błędny tytuł kredytu na kurtkę. Rzeczywista zapisu CDR to pierwszy utwór, a drugi utwór jest odwrotna. Przede notacji tytułową piosenkę poprawnie kierunku fotografia wybrakowane. Proszę być ostrożnym.

W pierwszej połowie bieżącego etapu Japan Turystyka, wszystkich, ale myślałem, że coś zrobić jedną piosenkę dziennie, "odrętwienia" w czwartej piosence jest w rzeczywistości nie mogły być odtwarzane. Pieśni potwierdzonym miejscu tym CDR, co pierwsze ogłoszenie zostało zamiast "fortepianowej muzyki wszystkich", tylko tym "odrętwienia" była muzyka gitara. Może okazać się, że sprawa ma również wpływ, ponieważ nie ma jest znana tylko Peter prawdę "apatia" nie grał, to objęły tylko fakt, że.

Nieoczekiwanie, nagranie domniemana jest praca "w pracach" jest rzeczywiście bardzo prosty fortepian i głos, ale za to jest składających się jedynie z gitarą i głosem już część utworu chórki, takie jak chór został dogrywania. Rozmieszczenie fortepianu i gitary, a myślę, że jest w porządku, aby powiedzieć, że te już blisko perfekcji. Uwagi, które zostały opisane w kurtce, w pierwotnej wersji utworu z nadchodzącej płyty solowej ".... To (następny album solo) to nawet w ich ostatecznej formie, w tym (CDR), tak samo jak może być prosta. Ponieważ tam ", w rzeczywistości, może nawet oznaczać, że wiele" wczesną wersję ".

"Wczesne wersje kawałków z nadchodzącej solowej płyty ... co może dobrze skończyć się tak proste, jak to jeszcze w ich ostatecznej formie."

Jednak jakość dźwięku, ale myślę, że jest to proste nagrywanie w domu, w studio, ponieważ oprócz fortepianu i gitary trzeba dogrywania, naprawdę jak wokalna zdaje tylko mogą one zapisane w prosty sposób te realistyczne poczucie podstawie głębokości lub pokój przestrzeń hałasu, który jest odczuwalny. Echo otrzymała również wrażenie, że całkiem suche dźwięku przy mniej.

1. Anagnorisis (2'52 ")

Sapporo i Shinjuku krótkiego utworu został rozegrany w sobotę w pierwszym dniu. To był angielski kiedy zbadać tytuł w słowniku.

1. moment fabuły dramatu, w którym bohater robi odkrycie, że wyjaśnia dotychczas niewyjaśnionych zdarzeń lub sytuacji.
finał 2. lub rozkładania. (GNU wersja Współpracy Międzynarodowej Dictionary of English)
3.Recognition ;. Clearing-up (The Century Słownik / Cyclopedia)

Nowoczesny English sposób Ci wielu twierdzą również, że jest więcej rzeczy do wykorzystania w sensie 3, ale został schwytany ten wyraz w jednym ze znaczeń były pytania do Piotra. To właśnie wyjaśnione na przykładzie "bohatera" w Peter opisu. To się aż nierozsądne i wydarzeń, które zostały rzucił własną rękę jest, że będzie od razu z wyjaśnieniem, że to wszystko będzie połączenie i spójność, bardzo rzeczą chwili. Taki jak w momencie, gdy jego los został ujawniony. W tym sensie, że wydaje się być często stosowane w kontekście "finału" z 2.


2. dojone (5'48 ")

Daikanyama i Shinjuku dwukrotnej granych piosenek z ostatniego dnia z 11 dni. Jeśli słowniku (Research Nowy angielsko-japoński w słowniku), jest "Mleko" jako czasownik ma znaczenie, jak poniżej.

1 <takie jak z bydła, kóz> Wyciskanie mleka.
2 wyciągnięta <tak jak od węża drzewa> trucizny [soku].
3, A ... wycisnąć sok zysk [dobre] z, wykorzystywać ....
B <takie jak złoto i informacji> [+ dopełnienie + przyimek + rzeczownik (die)] [...] z [wycisnąć z spośród]; <od ludzi> wyciągnąć [złoto itp]
 • .

  Ponieważ karta teksty nie jest załączony, to jest to również trudno jest ocenić z kontekstu, jak podwoić te znaczenia, co poddaje się trzykrotnie, wysłuchaliśmy podczas wyobraźni. Nie jest również fakt, że w trakcie nagrywania piosenki najdłużej, ale jeśli robi nawet poczuć głębię prosty, ale osobiście myślę.


  3. Reputacja (3'28 ")

  Ta piosenka, w Shinjuku w sobotę, to utwór, który grał tylko raz. Według słownika "reputacja, renoma, reputacja, sława, sława, Meibo" Wydaje się, że znaczenie (takie jak badania nowego angielskim japońskim w słowniku). Piosenka sama w potrójnym czasie śpiewane do tyłu podział i zwinny pianinie. Chociaż publiczność została opisana jako "słodkie piosenki", moim zdaniem, prosimy przytrzymać do momentu sprawdzenia zawartości tekstu.


  4. letargu (3'46 ")

  Ale został wprowadzony nawet "muzykę Zanmai, a nie stać się wolny" w słowniku ", ospałość, drętwienie, paraliż, nieaktywne, stan hibernacji, stępiony" wydaje się sens (takich jak badania nowego angielskim japońskim w słowniku) , A Piotr jest gitara jest bardzo imponujący utwór do odtworzenia w arpeggio niezwykłej wzorca. Coś, czego nauczył się czuć tak, jakby oglądają stary film. Jedyne utwory na gitarze w tym CDR.


  5. Descent (4'09 ")

  Został odtwarzane w Shinjuku i drugiego dnia Kyodo i końcowym. Wspólne dla "drop, Shimoyama, upadek, jesień, upadek, w dół, (niespodzianka), nagły atak włamaniem (policja itp) Nagłe opieki, grzebiący", ale wydaje się, że jest często używany w sensie takim istnieje również znaczenie, takie jak "[z] modyfikator zwyczajowego rodziny, genealogii, out (AT), rodowód". Ponadto "odziedziczony, dziedziczenie" jako prawo, terminologia prawo wydaje jest też poczucie, że.

  Jak to jest wrażenie na żywo, jest to odpowiednia piosenka ozdobić ostatni z tego mini-albumu. Może być trochę krótki na ten temat. Rosei uczucie jest nawet, ale to jest jedno, co na ziemi, jakie teksty są. Nawiasem mówiąc, ta piosenka, Piotr jeden dzień nagle myśl po przebudzeniu jest to, że "w dół, że" miał do powiedzenia. Osobiście moim ulubionym, wraz z "dojone".


  Cóż, w czasie posiłku z Piotrem, albo kolejny album solowy zawsze będzie się poruszać? Odpowiedź na to pytanie i to, w jaki sposób była odpowiedź "może w ciągu jednego roku", który został opisany powyżej, czy godzić się na ustaleniach w tej chwili, albo nie wiedzą jeszcze bardziej lub dodać rękę. Możecie odwiedzić tak dużo gdy postanowił nie dodawać do uwolnienia ręki taktowaniu Zongai szybciej, jeśli użytkownik zdecyduje się położyć rękę, to zajmie trochę więcej czasu. Przed "mniej-niż-a-Year", mówi Peter. "Ja nie wiem". Nie znam osoby. Jest coś takiego.
There's the thing, hold it close.
You had your fling. You laid your ghosts.

Time to leave, close the door.
You can't believe you wanted more,
more or less, al for the best
in the end it's al behind you.

There's the thing, for all you know
it's time to let go.

Sebastian Winter

i znowu- przebrniecie przez cały ten tekst to jak obcowanie z Joycem w najczystszej postaci :) chyba z 10 minut będę to czytać i zastanawiać się nad znaczeniem :D
A co do nowej płyty to stawiam na późną jesień 2017 roku
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

LukaszS

Czyli,listopad lub trochę mniej niz rok, październik.
There is so much sorrow in the world,
there is so much emptiness and heartbreak and pain.
Somewhere on the road we have all taken a wrong turn...
how can we build the right path again?

ceizurac

Jakby kogoś interesowało to ten minialbum "V" był wydany w 78 egzemplarzach i podpisany osobiście przez Petera jako 1/78 do 78/78.
There's the thing, hold it close.
You had your fling. You laid your ghosts.

Time to leave, close the door.
You can't believe you wanted more,
more or less, al for the best
in the end it's al behind you.

There's the thing, for all you know
it's time to let go.