Autor Wątek: Box "Not yet, not now"  (Przeczytany 15568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ceizurac

  • (цеиэурац)
  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 15469
  • Płeć: Mężczyzna
  • booty
    • Zobacz profil
Odp: Box "Not yet, not now"
« Odpowiedź #30 dnia: 04 Kwietnia 2019, 15:03:59 »
Zamówiłem w Sonicu.
There’s the thing, hold it close.
You had your fling. You laid your ghosts.

Time to leave, close the door.
You can’t believe you wanted more,
more or less, al for the best
in the end it’s al behind you.

There’s the thing, for all you know
it’s time to let go.

Offline Hajduk

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 1093
    • Zobacz profil
Odp: Box "Not yet, not now"
« Odpowiedź #31 dnia: 04 Kwietnia 2019, 17:17:35 »
Przygód z dyskiem "VIII" ciąg dalszy Odtwarzacz BD nie odtwarza z niego muzyki WCALE.  Widzi utwory,odpala ale nic nie słychać. Tak jakby kablem optyczny był odłączony/uszkodzony. Inne CD z mojej kolekcji oraz inne z BOX,u odtwarza. Miałem nadzieję że da się ten dysk zgrać i wypalić na CD-R. Nie mam jak tego sprawdzić ,bo żadna nagrywarka mi nie działa. Nie zgram i nie wypalę. Teraz powoli tę nadzieję tracę.
Michale, poproś Sonic o wymianę.

Boje się ,że tym co mi przyślą też jakieś takie problemy będą. w końcu 8 CD. Jeszcze pakowanie,latanie na pocztę. No i koszta. Czy mi zapłacą za koszty wszystkich wysyłek. Do mnie,ode mnie do nich i od nich do mnie z nowym egzemplarzem.Będę musiał się skopiować do ISO i wypalić na CD-R

A może dałoby się wymienić tylko jeden wadliwy dysk. Spróbuję wybadać "sprawę".

Offline Polset

  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 6633
  • Płeć: Mężczyzna
  • Michał Sz. (Polset)
    • Zobacz profil
    • Polset on YouTube
Odp: Box "Not yet, not now"
« Odpowiedź #32 dnia: 04 Kwietnia 2019, 18:29:42 »
Przygód z dyskiem "VIII" ciąg dalszy Odtwarzacz BD nie odtwarza z niego muzyki WCALE.  Widzi utwory,odpala ale nic nie słychać. Tak jakby kablem optyczny był odłączony/uszkodzony. Inne CD z mojej kolekcji oraz inne z BOX,u odtwarza. Miałem nadzieję że da się ten dysk zgrać i wypalić na CD-R. Nie mam jak tego sprawdzić ,bo żadna nagrywarka mi nie działa. Nie zgram i nie wypalę. Teraz powoli tę nadzieję tracę.
Michale, poproś Sonic o wymianę.

Boje się ,że tym co mi przyślą też jakieś takie problemy będą. w końcu 8 CD. Jeszcze pakowanie,latanie na pocztę. No i koszta. Czy mi zapłacą za koszty wszystkich wysyłek. Do mnie,ode mnie do nich i od nich do mnie z nowym egzemplarzem.Będę musiał się skopiować do ISO i wypalić na CD-R

A może dałoby się wymienić tylko jeden wadliwy dysk. Spróbuję wybadać "sprawę".

Tak by było idealnie! 
I cieszę się że jestem sam. Samotnie łatwiej myśleć i łatwiej tańczyć kiedy już poumierają wszyscy"