Autor Wątek: Nowy album VDGG - lato/jesień/zima 2010 - wiosna 2011?  (Przeczytany 71897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elizabeth Winter

  • Gość
Odp: Nowy album VDGG - lato/jesień/zima 2010 - wiosna 2011?
« Odpowiedź #285 dnia: 05 Lutego 2011, 19:20:38 »
Pierwszy (z nowych) dzisiaj to faktycznie "Highly Strung", jak dla mnie jeden z najgorszych utworów VdGG w historii
No, cóż utwór rozczarowywuje, bo człowiek spodziewał się czegoś lepszego.Miejmy nadzieję, że nie będzie takich więcej. :(

Offline ceizurac

  • (цеиэурац)
  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 15536
  • Płeć: Mężczyzna
  • booty
    • Zobacz profil
Odp: Nowy album VDGG - lato/jesień/zima 2010 - wiosna 2011?
« Odpowiedź #286 dnia: 05 Lutego 2011, 19:25:29 »
Wysłuchałem VDGG w  NMP. Trisector jest (prawdopodobnie) NICZYM przy A Grounding in Numbers !!!!!!!  (oczywiście się podzielę ;) ) Tym razem karta TV była wyłączona :D
Pomyliłeś tytuły, bo jeśli cała nowa płyta jest taka jak te 3 znane już nam utwory, to będzie ona niczym przy Trisectorze.
Być może będzie ona lepsza od "Present", ale o to nietrudno.
"Highly Strung" to jeden z najgorszych utworów VdGG lub w ogóle Hammilla, kojarzy mi się z płytami Genesis z lat 80.
Jego wszystkie kopie powinny zostać komisyjnie zniszczone, umieszczanie czegoś takiego na płycie to plucie w twarz fanom [nie]
"Snake Oil" to typowy bardzo dobry numer VdGG i nic więcej, rewelacji nie ma.

Z komisyjnym niszczeniem kopii i pluciem w twarz to przesadziłaś (kojarzy mi się to z "medialnym strzałem w głowę polskim generałom"); ale każdy ma swoje zdanie na temat nowych piosenek. Z drugiej strony też nie ma co generalizować na temat całej płyty po wysłuchaniu 3 piosenek.
There’s the thing, hold it close.
You had your fling. You laid your ghosts.

Time to leave, close the door.
You can’t believe you wanted more,
more or less, al for the best
in the end it’s al behind you.

There’s the thing, for all you know
it’s time to let go.

Elizabeth Winter

  • Gość
Odp: Nowy album VDGG - lato/jesień/zima 2010 - wiosna 2011?
« Odpowiedź #287 dnia: 05 Lutego 2011, 19:32:24 »
Nie zamierzasz wcale kupować tej płyty?

Jeśli będzie tam więcej takich koszmarków jak "Highly Strung" to nie, dziękuję bardzo.
Bądźmy dobrej myśli. To pewnie wypadek przy pracy ;)

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 22106
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nowy album VDGG - lato/jesień/zima 2010 - wiosna 2011?
« Odpowiedź #288 dnia: 05 Lutego 2011, 19:39:02 »
jakie tam plucie w twarz- Hammill Banton i Evans sa uznanymi artystami , mają na koncie wiele arcydziel i jesli nagrali taki kawalek jak Highly Strung  znaczy ze takie bylo ich zamierzenie w pelni swiadome- jak sie nagrywa plyty od 40 lat mozna sobie czasami pozwolic na malą ekstrawagancje. Nie porownywalbym tego nagrania do genesis lat 80-ch-  tamta muzyka byla obliczona przede wszystkim na zbicie kasy a jakoś trudno mi uwierzyc ze VDGG beda walczyli o pierwsze miejsce na liście przebojów z Justinem Bieberem :D

co oczywiscie nie znaczy ze Highly Strung mi sie bardzo podoba bo tak nie jest-  nie wydaje mi sie jednak ze cala plyta taka bedzie- choć jesli dominuja na niej krótkie kompozycje trudno bedzie znaleść na niej drugie Man erg czy nawet drugie Over the hill ( chodzi mi  o stronę muzyczna nie czas trwania piosenek)
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Offline Sylvie

  • Сильвия
  • Central Scrutinizer
  • Ekspert-wyjadacz
  • *
  • Wiadomości: 1296
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Nowy album VDGG - lato/jesień/zima 2010 - wiosna 2011?
« Odpowiedź #289 dnia: 05 Lutego 2011, 19:50:29 »
Z komisyjnym niszczeniem kopii i pluciem w twarz to przesadziłaś (kojarzy mi się to z "medialnym strzałem w głowę polskim generałom"); ale każdy ma swoje zdanie na temat nowych piosenek. Z drugiej strony też nie ma co generalizować na temat całej płyty po wysłuchaniu 3 piosenek.

Czuję się jakby mi napluto w twarz, nic na to nie poradzę.
Po takich muzykach trudno się spodziewać takiego szitu.
Chodziło mi o zniszczenie kopii tego nagrania, już nigdy go nie włącze i daje mu ocenę zerową w głosowaniu.
Nawet "Present" nie miał takiego słabego nagrania, na Trisector można dyskutować nad "Drop Dead", ale to był tylko w sumie żart i miałam nadzieję, że to tylko jednorazowy wybryk...
Something makes me nervous,
something makes me twitch...

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 22106
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nowy album VDGG - lato/jesień/zima 2010 - wiosna 2011?
« Odpowiedź #290 dnia: 05 Lutego 2011, 19:53:30 »
Z komisyjnym niszczeniem kopii i pluciem w twarz to przesadziłaś (kojarzy mi się to z "medialnym strzałem w głowę polskim generałom"); ale każdy ma swoje zdanie na temat nowych piosenek. Z drugiej strony też nie ma co generalizować na temat całej płyty po wysłuchaniu 3 piosenek.

Czuję się jakby mi napluto w twarz, nic na to nie poradzę.
Po takich muzykach trudno się spodziewać takiego szitu.
Chodziło mi o zniszczenie kopii tego nagrania, już nigdy go nie włącze i daje mu ocenę zerową w głosowaniu.
Nawet "Present" nie miał takiego słabego nagrania, na Trisector można dyskutować nad "Drop Dead", ale to był tylko w sumie żart i miałam nadzieję, że to tylko jednorazowy wybryk...



z takimi opiniami lepiej poczekać na wydanie płyty- moze i Highly Strung tez mial byc zartem a reszta plyty bedzie znakomita
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Offline Sylvie

  • Сильвия
  • Central Scrutinizer
  • Ekspert-wyjadacz
  • *
  • Wiadomości: 1296
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Nowy album VDGG - lato/jesień/zima 2010 - wiosna 2011?
« Odpowiedź #291 dnia: 05 Lutego 2011, 19:58:09 »
z takimi opiniami lepiej poczekać na wydanie płyty- moze i Highly Strung tez mial byc zartem a reszta plyty bedzie znakomita

"Drop Dead" od początku brzmi jak żart (nie mówiąc nawet o tekście), "Highly Strung" mi na żart nie wygląda, chociaż mogę się mylić.
Jeśli nawet, to już chyba wystarczy tych żartów.
Something makes me nervous,
something makes me twitch...

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 22106
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nowy album VDGG - lato/jesień/zima 2010 - wiosna 2011?
« Odpowiedź #292 dnia: 05 Lutego 2011, 20:02:14 »
z takimi opiniami lepiej poczekać na wydanie płyty- moze i Highly Strung tez mial byc zartem a reszta plyty bedzie znakomita

"Drop Dead" od początku brzmi jak żart (nie mówiąc nawet o tekście), "Highly Strung" mi na żart nie wygląda, chociaż mogę się mylić.
Jeśli nawet, to już chyba wystarczy tych żartów.



miejmy nadzieje ze pozostale nagrania beda lepsze
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Wobbler

  • Gość
Odp: Nowy album VDGG - lato/jesień/zima 2010 - wiosna 2011?
« Odpowiedź #293 dnia: 05 Lutego 2011, 20:05:15 »
Widać utwór spełnił swoją rolę czyli wnerwił bo "highly strung" to po polsku nerwus;)

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 22106
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nowy album VDGG - lato/jesień/zima 2010 - wiosna 2011?
« Odpowiedź #294 dnia: 05 Lutego 2011, 20:06:39 »
Widać utwór spełnił swoją rolę czyli wnerwił bo "highly strung" to po polsku nerwus;)


hehe zgadza sie :D moze taka byla jego rola :P
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Wobbler

  • Gość
Odp: Nowy album VDGG - lato/jesień/zima 2010 - wiosna 2011?
« Odpowiedź #295 dnia: 05 Lutego 2011, 20:08:27 »
Z komisyjnym niszczeniem kopii i pluciem w twarz to przesadziłaś (kojarzy mi się to z "medialnym strzałem w głowę polskim generałom"); ale każdy ma swoje zdanie na temat nowych piosenek. Z drugiej strony też nie ma co generalizować na temat całej płyty po wysłuchaniu 3 piosenek.

Czuję się jakby mi napluto w twarz, nic na to nie poradzę.
Po takich muzykach trudno się spodziewać takiego szitu.
Chodziło mi o zniszczenie kopii tego nagrania, już nigdy go nie włącze i daje mu ocenę zerową w głosowaniu.
Nawet "Present" nie miał takiego słabego nagrania, na Trisector można dyskutować nad "Drop Dead", ale to był tylko w sumie żart i miałam nadzieję, że to tylko jednorazowy wybryk...


Ale niektórym Drop Dead bardzo się podoba np. Ceizuracowi
Jak dla mnie to to taki raczej bonus track ale całkiem spoko.

Offline Kuba

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nowy album VDGG - lato/jesień/zima 2010 - wiosna 2011?
« Odpowiedź #296 dnia: 05 Lutego 2011, 20:20:11 »
Słuchałem audycje tydzień temu wraz z pierwszym utworem na albumie, ale dziś (jeszcze( nie, zaległości trzeba nadrobić :).
How can I be free?
How can I get help?
Am I really me?
Am I someone else?

Desdemona

  • Gość
Odp: Nowy album VDGG - lato/jesień/zima 2010 - wiosna 2011?
« Odpowiedź #297 dnia: 05 Lutego 2011, 20:27:18 »
Jeśli takich numerów jak "Highly Strung" będzie na płycie więcej, to robimy w dyrekcji forum bojkot tej płyty, nikt z nas jej nie kupi.
Są granice, których przekraczać nie wolno, jak powiedział pewien generał w czarnych okularach ;)

Offline Hennos

  • Central Scrutinizer
  • Ekspert-wyjadacz
  • *
  • Wiadomości: 1041
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Polska strona o VdGG i Peterze Hammillu
Odp: Nowy album VDGG - lato/jesień/zima 2010 - wiosna 2011?
« Odpowiedź #298 dnia: 05 Lutego 2011, 20:38:18 »
Jeśli takich numerów jak "Highly Strung" będzie na płycie więcej, to robimy w dyrekcji forum bojkot tej płyty, nikt z nas jej nie kupi.
Są granice, których przekraczać nie wolno, jak powiedział pewien generał w czarnych okularach ;)

Popieram.
Pierwszy numer VdGG z zerową oceną także ode mnie, "gratulacje"! [nie]


Without deviation from the norm, progress is not possible - F. Zappa.

Offline Mazo

  • Koneser
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nowy album VDGG - lato/jesień/zima 2010 - wiosna 2011?
« Odpowiedź #299 dnia: 05 Lutego 2011, 22:39:57 »
Przesadzacie, wiecie o tym?
- Well, young man, when you grow up, what do you want to be?
- Please, sir, if that's alright, I'd really rather like to learn, how to be me.