Autor Wątek: 22nd PRAGUE, Cech Republic, Palac Akropolis  (Przeczytany 10304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Polset

  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 6633
  • Płeć: Mężczyzna
  • Michał Sz. (Polset)
    • Zobacz profil
    • Polset on YouTube
Odp: 22nd PRAGUE, Cech Republic, Palac Akropolis
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Stycznia 2009, 13:57:13 »
wykonanie Man-Erg powalilo, zdecydowanie lepsze od tego w Krakowie. Chyba nie mogi zakonczyc lepiej niz Still Life.. Mroczny utwor w mrocznej Pradze.. Wykonanie na granicy idealu..

nagrałeś cos? ;)
I cieszę się że jestem sam. Samotnie łatwiej myśleć i łatwiej tańczyć kiedy już poumierają wszyscy"

Offline ceizurac

  • (цеиэурац)
  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 15469
  • Płeć: Mężczyzna
  • booty
    • Zobacz profil
Odp: 22nd PRAGUE, Cech Republic, Palac Akropolis
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Stycznia 2009, 18:45:14 »
Van der Graaf Generator at the Palác Acropolis, Prague, Czech Republic on 22nd January 2009

Interference Patterns
Scorched Earth
Lifetime
All that Before
Meurglys III
La Rossa
Over the Hill
(We Are) Not Here
Man Erg

Still Life





There’s the thing, hold it close.
You had your fling. You laid your ghosts.

Time to leave, close the door.
You can’t believe you wanted more,
more or less, al for the best
in the end it’s al behind you.

There’s the thing, for all you know
it’s time to let go.

Godbluff

  • Gość
Odp: 22nd PRAGUE, Cech Republic, Palac Akropolis
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Stycznia 2009, 22:00:57 »
Fajne fotki :)
Ja i Łukasz obserwowaliśmy spektakl z balkonu :)
Łukasz nagrywał

Offline ceizurac

  • (цеиэурац)
  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 15469
  • Płeć: Mężczyzna
  • booty
    • Zobacz profil
Odp: 22nd PRAGUE, Cech Republic, Palac Akropolis
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Stycznia 2009, 22:03:40 »
There’s the thing, hold it close.
You had your fling. You laid your ghosts.

Time to leave, close the door.
You can’t believe you wanted more,
more or less, al for the best
in the end it’s al behind you.

There’s the thing, for all you know
it’s time to let go.

Offline Polset

  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 6633
  • Płeć: Mężczyzna
  • Michał Sz. (Polset)
    • Zobacz profil
    • Polset on YouTube
I cieszę się że jestem sam. Samotnie łatwiej myśleć i łatwiej tańczyć kiedy już poumierają wszyscy"

Godbluff

  • Gość
Odp: 22nd PRAGUE, Cech Republic, Palac Akropolis
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Stycznia 2009, 19:09:12 »
U mnie dotarcie na miejsce nie sprawiło większych problemów (no może poza mandatem w Pradze), udało mi się załatwić bilety i być jeszcze ponad godzinę przed koncertem. Sala faktycznie przypominała bardziej stare kino niż jakiś Pałac jak sugerowałby to nazwa. Miałem ochotę udać się pod scenę jednak moi towarzysze wypatrzyli miejsce na balkonie i nie miałem wyjścia jak tylko udać się tam z nimi. Okazało się, że jest tam całkiem nieźle bo były miejsca siedzące. Koncert zaczął się z jakimś 25 minutowym poślizgiem utworem Interference Pattenrs. Moje pierwsze wrażenie było takie, że jest za cicho bo w porównaniu do  Krakowa to pierwsze dźwięki Interference Pattenrs zwiastowały „Silent Corner”. Później zrobiło się na szczęście trochę lepiej w kwestii głośności. Publika ogólnie do bani. Chodzenie w środku utworu po piwo było moim zdaniem co najmniej nie na miejscu. Najbardziej wk****ły mnie rozmowy podczas środkowej partii „Over the Hill”, tyle czekałem na ten utwór a tutaj jakies 2 czeskie downy zaczęły sobie gadać nagle. Na szczęście zostali szybko wyciszeni.
Dla mnie highlightami koncertowymi były Over the Hill, La Rossa, M3 (zdecydowanie lepiej niż w Krakowie!!!) Men-Erg i Still Life, którego wykonania jakoś spodziewałem się na bis (wcześniej jakaś kobieta z publiki prosiła o ten utwór) . Utwory, których mogłoby nie być na rzecz innych to Lifetime i już na pewno „All that Before”, słyszałem to już live w Krakowie a dla mnie to utwór poniżej przeciętnej VdGG, od takie chwilowe oderwanie od głównego materiału jak np. Theme One.
Mój znajomy stwierdził, że ten koncert w Pradze był lepszy od tego w Krakowie ponieważ był bardziej „Vandegraffowy”- być może…. Dla mnie na pewno bardzo zabrakło Childlike Faith i Childhood`s End oraz drugiego bis w postaci Refugees. Wtedy czułbym się usatysfakcjonowany a teraz jednak czuję niedosyt… Co to tego, który lepszy, Kraków czy Praga… Na to pytanie jak na razie nie zdołałem sobie jeszcze odpowiedzieć…

Offline Kuba

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: 22nd PRAGUE, Cech Republic, Palac Akropolis
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Lutego 2009, 16:52:03 »
Dwa bilety miałem zarezerwowane, ale niestety nie udało mi się dotrzeć. No cóż, trudno. Wierzę, że jeszcze kiedyś będzie okazja, "chociaż" solo... 

Dzięki wam za treściwe relacje i kilka fotek.
How can I be free?
How can I get help?
Am I really me?
Am I someone else?