Autor Wątek: Last fm  (Przeczytany 5933 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Godbluff

  • Gość
Odp: Last fm
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Marca 2009, 23:18:44 »
Ja w sumie też nie wiem do końca jaka idea jest tego LastFM, no ale skoro jest tam tyle użytkowników to pewnie jakaś tam jest ;). Ja ogólnie statystyki lubię więc też się zapisałem mimo, że muzyki mp3 zdecydowanie mniej słucham w stosunku do audioCD dlatego skoro na liście nie będzie, że słuchałem VdGG to wcale nie znaczy, że tego nie słucham :). Tak BTW, dział aktualnie słucham można już chyba zamknąć ;D

Offline Polset

  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 6633
  • Płeć: Mężczyzna
  • Michał Sz. (Polset)
    • Zobacz profil
    • Polset on YouTube
Odp: Last fm
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Marca 2009, 01:48:55 »
Ja w sumie też nie wiem do końca jaka idea jest tego LastFM, no ale skoro jest tam tyle użytkowników to pewnie jakaś tam jest ;). Ja ogólnie statystyki lubię więc też się zapisałem mimo, że muzyki mp3 zdecydowanie mniej słucham w stosunku do audioCD dlatego skoro na liście nie będzie, że słuchałem VdGG to wcale nie znaczy, że tego nie słucham :). Tak BTW, dział aktualnie słucham można już chyba zamknąć ;D

Myśle ze sens jest jeszcze taki zeby poznawac fajnych ludzi słuchajacych podobej muzyki :)
A co do Aktualnie słucham to jednak bym zostawił ;D Bo mozna cos ciekawego napisac o tym czego sie słucha :)
I cieszę się że jestem sam. Samotnie łatwiej myśleć i łatwiej tańczyć kiedy już poumierają wszyscy"