Autor Wątek: Kolejna płyta Yes  (Przeczytany 1667 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 22091
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Kolejna płyta Yes
« dnia: 03 Stycznia 2013, 13:50:26 »
Nie chce mi się nawet tego komentować...


za onet.pl:

"Zbieramy się do prac nad nową muzyką - zdradził basista, Chris Squire. - Jesteśmy jednak na bardzo wczesnym etapie.

Będzie to pierwszy album z wokalistą Jonem Davisonem, który dołączył do zespołu w 2012 roku. Muzyk bierze udział w pisaniu materiału. - Jest bardzo twórczy - dodaje Squire. - Nie możemy się doczekać, jak będą brzmieć utwory nagrane z nim. Mamy nadzieję, że pomoże odświeżyć brzmienie Yes."


czego to się nie robi dla kasy? Choc z drugiej strony Davisson posiada o wiele lepszy głos od Benoit Davida więc moze warto?
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Offline Polset

  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 6641
  • Płeć: Mężczyzna
  • Michał Sz. (Polset)
    • Zobacz profil
    • Polset on YouTube
Odp: Kolejna płyta Yes
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Stycznia 2013, 14:18:41 »
Mnie się wydaje że to z pasji jest jednak. Przecież kasy od groma mają,a praca nad płytą to jednak praca 
I cieszę się że jestem sam. Samotnie łatwiej myśleć i łatwiej tańczyć kiedy już poumierają wszyscy"

Online Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 22091
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kolejna płyta Yes
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Stycznia 2013, 21:58:26 »
Mnie się wydaje że to z pasji jest jednak. Przecież kasy od groma mają,a praca nad płytą to jednak praca 

a ja myślę ze jednak chodzi o kasę -  choć młody Davison ma głos niczym młody Jon Anderson o czym mozna przekonać się słuchając nagrań jego zepołu Glass Hammer :)
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?