Autor Wątek: Stuttgart 3.04.2007  (Przeczytany 2115 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ceizurac

  • (цеиэурац)
  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 15473
  • Płeć: Mężczyzna
  • booty
    • Zobacz profil
Stuttgart 3.04.2007
« dnia: 21 Grudnia 2010, 10:43:19 »
Dvd z tego koncertu ma ukazać się w pierwszej połowie 2011 roku!!!  :)
There’s the thing, hold it close.
You had your fling. You laid your ghosts.

Time to leave, close the door.
You can’t believe you wanted more,
more or less, al for the best
in the end it’s al behind you.

There’s the thing, for all you know
it’s time to let go.

Wobbler

  • Gość
Odp: Stuttgart 3.04.2007
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Grudnia 2010, 10:50:13 »
Dvd z tego koncertu ma ukazać się w pierwszej połowie 2011 roku!!!  :)

Super, tylko mam nadzieję, że będzie dobrze zmixowany tj, DTS 5.1:)
No i w końcu powinni się pokusić o wydanie na Blu-Ray

Online Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 21981
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Stuttgart 3.04.2007
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Grudnia 2010, 11:13:32 »
Dvd z tego koncertu ma ukazać się w pierwszej połowie 2011 roku!!!  :)



fajnie
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Offline Polset

  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 6633
  • Płeć: Mężczyzna
  • Michał Sz. (Polset)
    • Zobacz profil
    • Polset on YouTube
Odp: Stuttgart 3.04.2007
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Grudnia 2010, 12:21:12 »
eee Już jest jedno DVD z 2007 roku. ;) Obiektywnie wolę jak artyści wyadza ze 3-4 płyty studyje a potem DVD/plyte koncertowa :) Szkodą że to nie jakiś koncert z 2008 mili bys my koncertowa wersjie Over the Hill
I cieszę się że jestem sam. Samotnie łatwiej myśleć i łatwiej tańczyć kiedy już poumierają wszyscy"

Offline ceizurac

  • (цеиэурац)
  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 15473
  • Płeć: Mężczyzna
  • booty
    • Zobacz profil
Odp: Stuttgart 3.04.2007
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Grudnia 2010, 12:38:34 »
eee Już jest jedno DVD z 2007 roku. ;) Obiektywnie wolę jak artyści wyadza ze 3-4 płyty studyje a potem DVD/plyte koncertowa :) Szkodą że to nie jakiś koncert z 2008 mili bys my koncertowa wersjie Over the Hill

Racja Polset; lepszy byłby koncert z nowymi kawałkami.
Dla mnie wyjątkiem byłoby dvd z Krakowa - ale tego się nie doczekamy w pełnej wersji.
There’s the thing, hold it close.
You had your fling. You laid your ghosts.

Time to leave, close the door.
You can’t believe you wanted more,
more or less, al for the best
in the end it’s al behind you.

There’s the thing, for all you know
it’s time to let go.

Desdemona

  • Gość
Odp: Stuttgart 3.04.2007
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Grudnia 2010, 18:48:16 »
Dvd z tego koncertu ma ukazać się w pierwszej połowie 2011 roku!!!  :)

Super, tylko mam nadzieję, że będzie dobrze zmixowany tj, DTS 5.1:)
No i w końcu powinni się pokusić o wydanie na Blu-Ray

Mam od jakiegoś czasu dobre kino domowe i lubię nawet płyty w 5.1, np super "testową" płytą tego systemu jest "Aero" Jarre'a, ale jakby w tylnych głośnikach na koncercie VdGG była jedynie zawartość przednich kanałów z opóźnieniem, to chyba lepiej sobie 5.1 darować.
Wątpię, żeby VdGG miał (jak np Pink Floyd) aparaturę kwadrofoniczną na koncercie, a wszelakie późniejsze na siłę robienie z tego 5.1 będzie trochę bez sensu. No chyba, że będzie dodana publiczność w tylnych kanałach ;)
Jedynie (poza zwykłym stereo) kanał centralny by się dodatkowo przydał, ale moim zdaniem robienie 5.1 z koncertu rockowego ma sens jedynie wtedy, gdy nagłosnienie jest tam kwadrofoniczne.

Offline Kuba

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Stuttgart 3.04.2007
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Grudnia 2010, 19:33:23 »
Niby cieszy, choć nie ukrywam, że dziwnie wydawać 2x dvd z tej samej trasy. Mało kto tak robi. Lepszą opcją byłoby wydać na dvd cały koncert z Rockpalast. Trwa on ok. dwóch godzin, a całość (łącznie z 'Childlike') nie jest oficjalnie dostępna. Bardziej ucieszyłbym się właśnie z koncertu z trasy świeżo reaktywowanym zespołem i podejrzewam też, że lepiej mogłoby się sprzedawać, bo wszelkie wydawnictwa "reaktywacyjne po latach" zawsze sprzedają się jak świeże bułeczki. Więc byłby to strzał w dziesiątkę, no ale trudno.

Zmian jest kilka w setliście (o ile wszystko grane na koncercie znajdzie się na dvd) w porównaniu do Paradiso, miło  będzie zobaczyć szczególnie Still Life, La Rossa i zwłaszcza - Undercover Man.
Jestem zdania, że mogli się wstrzymać panowie, nakręcić trzeba było na trasie obecnej, więcej możliwości z setlistą. Pohamowany entuzjazm - dziwny zabieg, nie popieram, ale jasne, trzeba zobaczyć.

Mam nadzieje, że cena nie będzie przekraczać 50 zł.
« Ostatnia zmiana: 21 Grudnia 2010, 19:46:13 wysłana przez Kuba »
How can I be free?
How can I get help?
Am I really me?
Am I someone else?

Wobbler

  • Gość
Odp: Stuttgart 3.04.2007
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Grudnia 2010, 19:37:07 »
Dvd z tego koncertu ma ukazać się w pierwszej połowie 2011 roku!!!  :)

Super, tylko mam nadzieję, że będzie dobrze zmixowany tj, DTS 5.1:)
No i w końcu powinni się pokusić o wydanie na Blu-Ray

Mam od jakiegoś czasu dobre kino domowe i lubię nawet płyty w 5.1, np super "testową" płytą tego systemu jest "Aero" Jarre'a, ale jakby w tylnych głośnikach na koncercie VdGG była jedynie zawartość przednich kanałów z opóźnieniem, to chyba lepiej sobie 5.1 darować.
Wątpię, żeby VdGG miał (jak np Pink Floyd) aparaturę kwadrofoniczną na koncercie, a wszelakie późniejsze na siłę robienie z tego 5.1 będzie trochę bez sensu. No chyba, że będzie dodana publiczność w tylnych kanałach ;)
Jedynie (poza zwykłym stereo) kanał centralny by się dodatkowo przydał, ale moim zdaniem robienie 5.1 z koncertu rockowego ma sens jedynie wtedy, gdy nagłosnienie jest tam kwadrofoniczne.


Racja, sztuczne robienie 5.1 ze stereo to porażka. Kiedyś oglądałem jakiś koncert (nie pamiętam już jaki) w 5.1 i wolałem przełączyć na stereo bo w 5.1 po prostu robiła się muzyczna papka. 5.1 zdaje tylko egzamin gdy remix jest dobrze wykonany.