Ankieta

Którą z wersji tej pieśni uważasz za najlepszą?

Studyjna (Out of Water)
3 (25%)
Koncertowa - trio (Roomtemperaturelive)
1 (8.3%)
Koncertowa - solo (Typical)
7 (58.3%)
Koncertowa - duo (Veracious)
1 (8.3%)

Głosów w sumie: 10

Autor Wątek: A Way Out  (Przeczytany 14299 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sylvie

  • Сильвия
  • Central Scrutinizer
  • Ekspert-wyjadacz
  • *
  • Wiadomości: 1296
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: A Way Out
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Lutego 2010, 20:17:01 »
Mnie także najbardziej odpowiada ten utwór w wersji z samym fortepianem, skrzypce generalnie bardzo lubię (i sama na nich trochę gram), ale jakoś do "A Way Out" nie pasują zbytnio.


Skrzypce do samego fortepianu Hammilla nie pasują. Zawsze uważałem że udział Gordona na koncertach Hammilla to wada! No chyba że to utwór "Like Veronica" Tam Gordon faktycznie sie przydaje 

To nie jest żadna wada, Gordon pasuje jak najbardziej do Hammilla, "A Way Out" jest wyjątkiem.
Something makes me nervous,
something makes me twitch...

Wobbler

  • Gość
Odp: A Way Out
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Lutego 2010, 21:22:23 »
Mnie także najbardziej odpowiada ten utwór w wersji z samym fortepianem, skrzypce generalnie bardzo lubię (i sama na nich trochę gram), ale jakoś do "A Way Out" nie pasują zbytnio.


Skrzypce do samego fortepianu Hammilla nie pasują. Zawsze uważałem że udział Gordona na koncertach Hammilla to wada! No chyba że to utwór "Like Veronica" Tam Gordon faktycznie sie przydaje 

To nie jest żadna wada, Gordon pasuje jak najbardziej do Hammilla, "A Way Out" jest wyjątkiem.


A dla mnie duet Gordon-Hammill to najlepszy duet forever. Twierdzę tak od czasu gdy usłyszałem ich na żywo w Pradze. Wcześniej też jakoś nie byłem do tego przekonany...

Offline Hennos

  • Central Scrutinizer
  • Ekspert-wyjadacz
  • *
  • Wiadomości: 1041
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Polska strona o VdGG i Peterze Hammillu
Odp: A Way Out
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Lutego 2010, 18:44:56 »
Stawiam na wersję z "Typical".
Po raz pierwszy usłyszałem właśnie tę wersję u Beksy i później wersja studyjna mnie trochę rozczarowała.
Without deviation from the norm, progress is not possible - F. Zappa.