Inni artyści / Dyskusje różne > Ankiety różne

Najlepsze płyty Genesis

(1/7) > >>

Hennos:
Ankieta do prostych nie należy, więc można głosować na 3 płyty ;D
Ja po 27 tygodniowym namyśle wybieram "Nursery Cryme", "Selling England By The Pound" oraz "A Trick Of The Tail" O0

ceizurac:
Wyboru wielkiego nie ma  ;D; więc głosuję - że tak powiem/napiszę - dość klasycznie czyli na "Foxtrota", "Selling England By The Pound" i "The Lamb Lies Down On Broadway".  O0

Hennos:

--- Cytat: ceizurac w 23 Kwietnia 2009, 21:23:17 ---Wyboru wielkiego nie ma  ;D; więc głosuję - że tak powiem/napiszę - dość klasycznie czyli na "Foxtrota", "Selling England By The Pound" i "The Lamb Lies Down On Broadway".  O0

--- Koniec cytatu ---

Wybór jest dość spory; możesz np. zagłosować na "Abacab", "Genesis" i "Invisible Touch" ;D O0
 

Sebastian Winter:
a dla mnie wybor bardzo prosty jest O0:
1. Selling England by the Pound - bo to jedna z 3 najlepszych plyt progresywnych jakie sie kiedykolwiek ukazały 0=0
2.A Trick of the Tail - bo bo nagrac takie dzielo po odejściu swojego wokalisty to wielkie osiagniecie O0
3. Foxtrot - za wiadomą jaką suitę O0 0=0

zastanawialem sie czy na 3 miejscu nie umieścić The Lamb- jednak mimo mego uwielbienia dla tej płyty- calość jest troszkę za dluga( wiem ze moge sie narazić wielu fanom za takie teksty..takie jest jednak moje zdanie) O0 0=0  :D

Hennos:
W "The Lamb" wnerwia mnie ostatni utwór "It", jest jakby doklejony na siłę.
Poza tym całość jest super.
A "Supper's Ready" brzmi lepiej na "Seconds Out" niż na "Foxtrot", wersja z Foxtrota jest trochę niedopracowana, więc głosowałem na "Nursery Cryme".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej