Autor Wątek: Nowa płyta Discipline w czerwcu!  (Przeczytany 7765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jurski

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nowa płyta Discipline w czerwcu!
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Lipca 2017, 09:54:13 »
Już słucham :)

Offline Kogut

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 1267
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nowa płyta Discipline w czerwcu!
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Lipca 2017, 15:10:07 »
Po kilku przesłuchaniach powiem tak: "The Body Yearns" najlepszy. Ale żadnej części ciała ta płyta nie urywa. Do dwóch poprzednich się nie umywa. Mam nadzieję, że z czasem trochę zyska, bo do wszystkich płyt Discipline przekonywałem się dość długo...

Na pewno brzmieniowo jest to najlepsza ich płyta. Wszystkie poprzednie były kiepsko nagrane. Natomiast muzycznie raczej jedna ze słabszych.

Sytuacja trochę podobna do solowej płyty Parmentera rok temu - niby chwilami bardzo fajnie, ale jednak czegoś brakuje.

Offline Jurski

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nowa płyta Discipline w czerwcu!
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Lipca 2017, 11:34:15 »
Po kilku przesłuchaniach powiem tak: "The Body Yearns" najlepszy. Ale żadnej części ciała ta płyta nie urywa. Do dwóch poprzednich się nie umywa. Mam nadzieję, że z czasem trochę zyska, bo do wszystkich płyt Discipline przekonywałem się dość długo...

Na pewno brzmieniowo jest to najlepsza ich płyta. Wszystkie poprzednie były kiepsko nagrane. Natomiast muzycznie raczej jedna ze słabszych.

Sytuacja trochę podobna do solowej płyty Parmentera rok temu - niby chwilami bardzo fajnie, ale jednak czegoś brakuje.


Moje pierwsze wrażenia są zupełnie inne. Po pierwszym przesłuchaniu stwierdziłem, że jest dobrze. Po kolejnych, że jest co raz lepiej :)

Offline Kogut

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 1267
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nowa płyta Discipline w czerwcu!
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Lipca 2017, 18:35:05 »
Ja po kilku pierwszych stwierdziłem, że jest średnio, ale słucham jej codziennie i teraz po każdym kolejnym robi się duuużo lepiej. [ok]

Offline Jurski

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nowa płyta Discipline w czerwcu!
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Lipca 2017, 20:00:35 »
Ja po kilku pierwszych stwierdziłem, że jest średnio, ale słucham jej codziennie i teraz po każdym kolejnym robi się duuużo lepiej. [ok]

Zacna to płyta! :)