Autor Wątek: Marillion Weekend 2017  (Przeczytany 1964 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ceizurac

  • (цеиэурац)
  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 15539
  • Płeć: Mężczyzna
  • booty
    • Zobacz profil
Marillion Weekend 2017
« dnia: 30 Maja 2016, 21:32:24 »
Rock-Serwis Piotr Kosiński ma zaszczyt powiadomić, że po długich i owocnych rozmowach zespół Marillion postanowił wiosną 2017 po raz pierwszy zorganizować w Polsce tzw. Marillion Weekend. Historia tych najczęściej 3-dniowych imprez sięga roku 2002, kiedy to miała miejsce pierwsza z nich. Dotychczas Weekendy odbyły się m.in. w różnych miastach Wielkiej Brytanii, Holandii i Kanady. Teraz nadszedł czas na Polskę, gdzie grupa ma szerokie grono wiernych fanów, ale też nie mniejsze w krajach ościennych, z których przyjazd już teraz zapowiada bardzo wiele osób.

W ciągu trzech wieczorów 7, 8 i 9 kwietnia 2017 w Klubie Wytwórnia w Łodzi zespół zagra trzy zestawy utworów, inny każdego dnia. W piątkowy wieczór będzie można usłyszeć m.in. wykonany w całości album marillion.com, sobota i niedziela to wieczory niespodzianek. Na pewno można spodziewać się muzyki z najnowszego, zapowiadanego na 9 września 2016r., osiemnastego studyjnego albumu grupy - "F.E.A.R." Każdego wieczoru na scenie pojawią się też zespoły supportujące, specjalnie wybrane przez Marillion.

Ceny trzydniowych karnetów:
- miejsca stojące: 399zł
- miejsca siedzące (na balkonie): 499zł

Sprzedaż karnetów rusza 1 lipca 2016 o godz. 12:00

Ech, szkoda, że nie weekend z PH lub VDGG.
There’s the thing, hold it close.
You had your fling. You laid your ghosts.

Time to leave, close the door.
You can’t believe you wanted more,
more or less, al for the best
in the end it’s al behind you.

There’s the thing, for all you know
it’s time to let go.

Offline Jurski

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Marillion Weekend 2017
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Maja 2016, 09:17:07 »
A ja się chyba wybiorę, bo okazja niepowtarzalna jednak. Jeszcze jeśli nowa płyta będzie mocna, to dojdzie dodatkowa motywacja. No i czasu jest sporo, żeby kasę uzbierać.

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 22113
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Marillion Weekend 2017
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Maja 2016, 13:23:42 »
ja może się wybiorę a może nie...od czasu do czasu lubię sobie posłuchać H- Marillion choć wielkim fanem nie jestem- a łódzki klub Wytwórnia jak najbardziej polecam- byłem tam dwa razy na Riverside- lokalizacja też dobra bo blisko dworca PKP ( około 10 minut pieszo) , jakby ktoś pociągiem pojechał
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?