Autor Wątek: Petycja do Piotra Kosińskiego  (Przeczytany 67879 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Desdemona

  • Gość
Odp: Petycja do Piotra Kosińskiego
« Odpowiedź #30 dnia: 28 Sierpnia 2012, 21:53:20 »
28 członków na chwilę obecną :)

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 21979
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Petycja do Piotra Kosińskiego
« Odpowiedź #31 dnia: 28 Sierpnia 2012, 21:55:57 »
juz 31 :)
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Desdemona

  • Gość
Odp: Petycja do Piotra Kosińskiego
« Odpowiedź #32 dnia: 29 Sierpnia 2012, 00:44:49 »
37, więc mały autobus.
Zawsze coś :)

Desdemona

  • Gość
Odp: Petycja do Piotra Kosińskiego
« Odpowiedź #33 dnia: 29 Sierpnia 2012, 04:47:47 »
41 członków, gdy będzie trochę więcej to może po prostu dodamy do tej grupy też Kosiaka :)

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 21979
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Petycja do Piotra Kosińskiego
« Odpowiedź #34 dnia: 29 Sierpnia 2012, 14:10:44 »
Petycja juz prawie gotowa, pozniej ja poprawię i wyslę na forum by reszta coś od siebie także dodała :)
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 21979
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Petycja do Piotra Kosińskiego
« Odpowiedź #35 dnia: 29 Sierpnia 2012, 20:01:29 »
oto próbna wersja petycji- pierwszy raz pisałem coś takiego więc idealnie pewnie nie jest :) Jesli ktos ma jakieś sugestie prosze o podanie ich, cokolwiek co wam przyjdzie do głowy a nie ma tego w mojej wersji:


Szanowny panie Piotrze,

Piszę do pana w imieniu Ship of fools czyli nieoficjalnego forum Petera Hammilla i grupy Van der Graaf generator zrzeszającego polskich fanów tego artysty. Forum powstało w 2007 roku zaś jego głównym celem jest propagowanie muzyki Hammilla, i dogłębne poznanie jego niesamowitej twórczości. Jako ze Peter występował w naszym kraju już wielokrotnie, po raz ostatni 5 lat temu wraz z VDGG, chcielibyśmy wysunąć propozycje sprowadzenia Hammilla do Polski raz jeszcze- czy to na występ solowy czy tez wraz z zespołem.
Nie ukrywamy iż właśnie koncert solowy byłby chyba najlepszym rozwiązaniem- także pod względem logistycznym- można wynająć małą sale np. Palladium w Warszawie lub  nawet na Okólniku w Akademii muzycznej – koszty na pewno nie byłyby  duże- poza tym na swoje solowe występy Peter jeździ zwykle sam lub tylko z managerem, więc nie trzeba by było opłacać reszty zespołu. Jeśli chodzi o frekwencję jesteśmy pewni iż przyszłoby wiele osób z całej Polski lub nawet z zagranicy- około 100-150 biletów na pewno udałoby się sprzedać. Utworzyliśmy już specjalna grupę na facebooku której celem jest zgromadzenie jak największej liczby osób chcącej poprzeć taka inicjatywę.
Mamy nadzieje iż pan jako właściciel wydawnictwa Rockserwis jest w stanie coś zrobić w tej sprawie i być może byłoby możliwe zaproszenie Hammilla do Polski jeśli nie w tym roku to może w przyszłym

W imieniu załogi Ship of fools 
Sebastian Winter                                           
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpnia 2012, 20:20:32 wysłana przez Sebastian Winter »
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Desdemona

  • Gość
Odp: Petycja do Piotra Kosińskiego
« Odpowiedź #36 dnia: 29 Sierpnia 2012, 20:30:22 »
Podoba mi się, nie wiem co by jeszcze można dodać.
Myśle, że trzeba ją będzie podpisać imionami i nazwiskami, żeby wyglądała poważniej.

Offline LukaszS

  • (ЛукашС)
  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 2960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Petycja do Piotra Kosińskiego
« Odpowiedź #37 dnia: 29 Sierpnia 2012, 20:32:16 »
Podoba mi się, nie wiem co by jeszcze można dodać.
Myśle, że trzeba ją będzie podpisać imionami i nazwiskami, żeby wyglądała poważniej.

Mnie tez możecie dopisać... A do Berlina nie ma wiecej chętnych .
?
There is so much sorrow in the world,
there is so much emptiness and heartbreak and pain.
Somewhere on the road we have all taken a wrong turn...
how can we build the right path again?

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 21979
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Petycja do Piotra Kosińskiego
« Odpowiedź #38 dnia: 29 Sierpnia 2012, 20:38:58 »
Podoba mi się, nie wiem co by jeszcze można dodać.
Myśle, że trzeba ją będzie podpisać imionami i nazwiskami, żeby wyglądała poważniej.

Mnie tez możecie dopisać... A do Berlina nie ma wiecej chętnych .
?


dla mnie za daleko :)
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Offline Hajduk

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 1093
    • Zobacz profil
Odp: Petycja do Piotra Kosińskiego
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Sierpnia 2012, 23:31:58 »
oto próbna wersja petycji- pierwszy raz pisałem coś takiego więc idealnie pewnie nie jest :) Jesli ktos ma jakieś sugestie prosze o podanie ich, cokolwiek co wam przyjdzie do głowy a nie ma tego w mojej wersji:


Szanowny panie Piotrze,

Piszę do pana w imieniu Ship of fools czyli nieoficjalnego forum Petera Hammilla i grupy Van der Graaf generator zrzeszającego polskich fanów tego artysty. Forum powstało w 2007 roku zaś jego głównym celem jest propagowanie muzyki Hammilla, i dogłębne poznanie jego niesamowitej twórczości. Jako ze Peter występował w naszym kraju już wielokrotnie, po raz ostatni 5 lat temu wraz z VDGG, chcielibyśmy wysunąć propozycje sprowadzenia Hammilla do Polski raz jeszcze- czy to na występ solowy czy tez wraz z zespołem.
Nie ukrywamy iż właśnie koncert solowy byłby chyba najlepszym rozwiązaniem- także pod względem logistycznym- można wynająć małą sale np. Palladium w Warszawie lub  nawet na Okólniku w Akademii muzycznej – koszty na pewno nie byłyby  duże- poza tym na swoje solowe występy Peter jeździ zwykle sam lub tylko z managerem, więc nie trzeba by było opłacać reszty zespołu. Jeśli chodzi o frekwencję jesteśmy pewni iż przyszłoby wiele osób z całej Polski lub nawet z zagranicy- około 100-150 biletów na pewno udałoby się sprzedać. Utworzyliśmy już specjalna grupę na facebooku której celem jest zgromadzenie jak największej liczby osób chcącej poprzeć taka inicjatywę.
Mamy nadzieje iż pan jako właściciel wydawnictwa Rockserwis jest w stanie coś zrobić w tej sprawie i być może byłoby możliwe zaproszenie Hammilla do Polski jeśli nie w tym roku to może w przyszłym

W imieniu załogi Ship of fools 
Sebastian Winter                                         

Sebastianie, bardzo dobra i rzeczowa petycja.
Pozwoliłem sobie na kilka poprawek (głównie stylistycznych i interpunkcyjnych). Wyrzuciłem managera, bo z Gail Colson (która ostatnio przeszła na emeryturę) to Peter nie jeździł w trasy. Raczej z nagłośnieniowcem Paulem Ridoutem (to ten sam co projektuje okładki do jego ostatnich płyt). Jedynie mam wątpliwości co do wymieniania liczby chętnych (ja mam wrażenie, że byłoby ich więcej).
Poniżej moja (poprawiona) wersja. Jeśli coś przeoczyłem, to proszę o poprawki.

Szanowny Panie Piotrze,

Piszę do Pana w imieniu „Ship of Fools” - nieoficjalnego forum Petera Hammilla i grupy Van der Graaf Generator zrzeszającego polskich fanów tego artysty. Forum powstało w 2007 roku i jego głównym celem jest propagowanie muzyki Hammilla oraz dogłębne poznanie niesamowitej twórczości tego Artysty. Jako że Peter występował w naszym kraju już wielokrotnie, po raz ostatni wraz z VdGG 5 lat temu, chcielibyśmy wysunąć propozycję sprowadzenia Hammilla do Polski raz jeszcze - czy to na występ solowy, czy też wraz z zespołem.
Nie ukrywamy, iż właśnie koncert solowy byłby najlepszym rozwiązaniem - także pod względem logistycznym (można wynająć małą salę np. w klubie Palladium w Warszawie lub w Akademii Muzycznej na Okólniku) – koszty na pewno nie byłyby duże. Poza tym na swoje solowe występy Peter jeździ zwykle jedynie z nagłośnieniowcem, więc nie trzeba by było opłacać reszty zespołu, dodatkowego sprzętu, itp. Jeśli chodzi o frekwencję jesteśmy pewni, iż na taki koncert przybyłoby wiele osób z całej Polski lub nawet z zagranicy - około 100-150 biletów na pewno udałoby się sprzedać. Utworzyliśmy już specjalną grupę na Facebooku, której celem jest zgromadzenie jak największej liczby fanów chcących poprzeć taką inicjatywę.
Zwracamy się do Pana (jako właściciela wydawnictwa RockSerwis) z wiarą, że jest Pan w stanie coś zrobić w tej sprawie i byłoby możliwe zaproszenie Petera Hammilla do Polski, jeśli nie w tym roku, to może w przyszłym.
Z poważaniem
(w imieniu załogi „Ship of Fools”)
Sebastian Winter

Offline Polset

  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 6633
  • Płeć: Mężczyzna
  • Michał Sz. (Polset)
    • Zobacz profil
    • Polset on YouTube
Odp: Petycja do Piotra Kosińskiego
« Odpowiedź #40 dnia: 30 Sierpnia 2012, 04:16:10 »
Ja bym napisał że Peter był ostatnio w Polsce 13 lat temu bo o solowy koncert nam chodzi. O VDGG bym nie wspominał. Ewentualnie później,na etapie rozmów z Kosińskim mozna by mówić o VDGG jak by solowy nie był możliwy.   
Proponuję zmienić ten fragment zmienić tak:
Peter występował w naszym kraju niezwykle rzadko, po raz ostatni 13 lat temu, chcielibyśmy wysunąć propozycję sprowadzenia Hammilla do Polski raz jeszcze. Solowy koncert był by także lepszym rozwiązaniem pod kątem logistycznym.   
I cieszę się że jestem sam. Samotnie łatwiej myśleć i łatwiej tańczyć kiedy już poumierają wszyscy"

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 21979
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Petycja do Piotra Kosińskiego
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Sierpnia 2012, 11:43:08 »
Ja bym napisał że Peter był ostatnio w Polsce 13 lat temu bo o solowy koncert nam chodzi. O VDGG bym nie wspominał. Ewentualnie później,na etapie rozmów z Kosińskim mozna by mówić o VDGG jak by solowy nie był możliwy.   
Proponuję zmienić ten fragment zmienić tak:
Peter występował w naszym kraju niezwykle rzadko, po raz ostatni 13 lat temu, chcielibyśmy wysunąć propozycję sprowadzenia Hammilla do Polski raz jeszcze. Solowy koncert był by także lepszym rozwiązaniem pod kątem logistycznym.   


dzięki za poprawki Polsecie- mysle ze dzisiaj wieczorem bedzie mozna wyslac poprawioną petycję
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 21979
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Petycja do Piotra Kosińskiego
« Odpowiedź #42 dnia: 30 Sierpnia 2012, 11:45:35 »
oto próbna wersja petycji- pierwszy raz pisałem coś takiego więc idealnie pewnie nie jest :) Jesli ktos ma jakieś sugestie prosze o podanie ich, cokolwiek co wam przyjdzie do głowy a nie ma tego w mojej wersji:


Szanowny panie Piotrze,

Piszę do pana w imieniu Ship of fools czyli nieoficjalnego forum Petera Hammilla i grupy Van der Graaf generator zrzeszającego polskich fanów tego artysty. Forum powstało w 2007 roku zaś jego głównym celem jest propagowanie muzyki Hammilla, i dogłębne poznanie jego niesamowitej twórczości. Jako ze Peter występował w naszym kraju już wielokrotnie, po raz ostatni 5 lat temu wraz z VDGG, chcielibyśmy wysunąć propozycje sprowadzenia Hammilla do Polski raz jeszcze- czy to na występ solowy czy tez wraz z zespołem.
Nie ukrywamy iż właśnie koncert solowy byłby chyba najlepszym rozwiązaniem- także pod względem logistycznym- można wynająć małą sale np. Palladium w Warszawie lub  nawet na Okólniku w Akademii muzycznej – koszty na pewno nie byłyby  duże- poza tym na swoje solowe występy Peter jeździ zwykle sam lub tylko z managerem, więc nie trzeba by było opłacać reszty zespołu. Jeśli chodzi o frekwencję jesteśmy pewni iż przyszłoby wiele osób z całej Polski lub nawet z zagranicy- około 100-150 biletów na pewno udałoby się sprzedać. Utworzyliśmy już specjalna grupę na facebooku której celem jest zgromadzenie jak największej liczby osób chcącej poprzeć taka inicjatywę.
Mamy nadzieje iż pan jako właściciel wydawnictwa Rockserwis jest w stanie coś zrobić w tej sprawie i być może byłoby możliwe zaproszenie Hammilla do Polski jeśli nie w tym roku to może w przyszłym

W imieniu załogi Ship of fools 
Sebastian Winter                                         

Sebastianie, bardzo dobra i rzeczowa petycja.
Pozwoliłem sobie na kilka poprawek (głównie stylistycznych i interpunkcyjnych). Wyrzuciłem managera, bo z Gail Colson (która ostatnio przeszła na emeryturę) to Peter nie jeździł w trasy. Raczej z nagłośnieniowcem Paulem Ridoutem (to ten sam co projektuje okładki do jego ostatnich płyt). Jedynie mam wątpliwości co do wymieniania liczby chętnych (ja mam wrażenie, że byłoby ich więcej).
Poniżej moja (poprawiona) wersja. Jeśli coś przeoczyłem, to proszę o poprawki.

Szanowny Panie Piotrze,

Piszę do Pana w imieniu „Ship of Fools” - nieoficjalnego forum Petera Hammilla i grupy Van der Graaf Generator zrzeszającego polskich fanów tego artysty. Forum powstało w 2007 roku i jego głównym celem jest propagowanie muzyki Hammilla oraz dogłębne poznanie niesamowitej twórczości tego Artysty. Jako że Peter występował w naszym kraju już wielokrotnie, po raz ostatni wraz z VdGG 5 lat temu, chcielibyśmy wysunąć propozycję sprowadzenia Hammilla do Polski raz jeszcze - czy to na występ solowy, czy też wraz z zespołem.
Nie ukrywamy, iż właśnie koncert solowy byłby najlepszym rozwiązaniem - także pod względem logistycznym (można wynająć małą salę np. w klubie Palladium w Warszawie lub w Akademii Muzycznej na Okólniku) – koszty na pewno nie byłyby duże. Poza tym na swoje solowe występy Peter jeździ zwykle jedynie z nagłośnieniowcem, więc nie trzeba by było opłacać reszty zespołu, dodatkowego sprzętu, itp. Jeśli chodzi o frekwencję jesteśmy pewni, iż na taki koncert przybyłoby wiele osób z całej Polski lub nawet z zagranicy - około 100-150 biletów na pewno udałoby się sprzedać. Utworzyliśmy już specjalną grupę na Facebooku, której celem jest zgromadzenie jak największej liczby fanów chcących poprzeć taką inicjatywę.
Zwracamy się do Pana (jako właściciela wydawnictwa RockSerwis) z wiarą, że jest Pan w stanie coś zrobić w tej sprawie i byłoby możliwe zaproszenie Petera Hammilla do Polski, jeśli nie w tym roku, to może w przyszłym.
Z poważaniem
(w imieniu załogi „Ship of Fools”)
Sebastian Winter


Hajdukowi tez dziękuję- na pewno uwzględnię ta wersję :)
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Offline ceizurac

  • (цеиэурац)
  • NadKoneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ****
  • Wiadomości: 15472
  • Płeć: Mężczyzna
  • booty
    • Zobacz profil
Odp: Petycja do Piotra Kosińskiego
« Odpowiedź #43 dnia: 30 Sierpnia 2012, 18:33:54 »
Brawo Wampirze za tekst! Myślę, że z poprawkami Hajduka i Polseta będzie idealny i gotowy do wysłania.
There’s the thing, hold it close.
You had your fling. You laid your ghosts.

Time to leave, close the door.
You can’t believe you wanted more,
more or less, al for the best
in the end it’s al behind you.

There’s the thing, for all you know
it’s time to let go.

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 21979
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Petycja do Piotra Kosińskiego
« Odpowiedź #44 dnia: 30 Sierpnia 2012, 20:38:04 »
Brawo Wampirze za tekst! Myślę, że z poprawkami Hajduka i Polseta będzie idealny i gotowy do wysłania.

ok niedlugo go wyśle :)
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?