Autor Wątek: "A Grounding In Numbers" 2011 - wersja demo  (Przeczytany 78982 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 21979
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Offline Sebastian Winter

  • Wampir
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 21979
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: "A Grounding In Numbers" 2011 - wersja demo
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Marca 2011, 23:40:28 »
What can I say when, in some obscure way,
I am my own direction?

Desdemona

  • Gość
Odp: "A Grounding In Numbers" 2011 - wersja demo
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Marca 2011, 23:51:41 »
http://www.artrock.pl/recenzje/50976/van_der_graaf_generator_a_grounding_in_numbers.html
plyta zjechana choc trisectorowi tez sie dostalo

Nie zgadzam się z oceną "Trisectora", ale o "GiN" Roman Walczak napisał dokładnie to samo, co sama myślę!
Nie tylko ja zresztą, bo także pozostała część dyrekcji oraz kilka innych osób :)
Wreszcie jakieś świeże spojrzenie, tutaj niestety mamy kilku fanatycznych fanów, którzy nie słyszą tego, o czym pisze Walczak.

Elizabeth Winter

  • Gość
Odp: "A Grounding In Numbers" 2011 - wersja demo
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Marca 2011, 23:57:09 »
http://www.artrock.pl/recenzje/50976/van_der_graaf_generator_a_grounding_in_numbers.html
plyta zjechana choc trisectorowi tez sie dostalo

Nie zgadzam się z oceną "Trisectora", ale o "GiN" Roman Walczak napisał dokładnie to samo, co sama myślę!
Nie tylko ja zresztą, bo także pozostała część dyrekcji oraz kilka innych osób :)
Wreszcie jakieś świeże spojrzenie, tutaj niestety mamy kilku fanatycznych fanów, którzy nie słyszą tego, o czym pisze Walczak.

Ja bym powiedziała, że to pierwsza recenzja bliższa prawdy :)

Desdemona

  • Gość
Odp: "A Grounding In Numbers" 2011 - wersja demo
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Marca 2011, 00:00:53 »
http://www.artrock.pl/recenzje/50976/van_der_graaf_generator_a_grounding_in_numbers.html
plyta zjechana choc trisectorowi tez sie dostalo

Nie zgadzam się z oceną "Trisectora", ale o "GiN" Roman Walczak napisał dokładnie to samo, co sama myślę!
Nie tylko ja zresztą, bo także pozostała część dyrekcji oraz kilka innych osób :)
Wreszcie jakieś świeże spojrzenie, tutaj niestety mamy kilku fanatycznych fanów, którzy nie słyszą tego, o czym pisze Walczak.

Ja bym powiedziała, że to pierwsza recenzja bliższa prawdy :)

Tak, szkoda że Romana Walczaka nie ma (chyba) na tym forum, bo zasługuje na miejsce w dyrekcji :)
Brawo, panie Romanie!!!

Elizabeth Winter

  • Gość
Odp: "A Grounding In Numbers" 2011 - wersja demo
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Marca 2011, 00:04:02 »
http://www.artrock.pl/recenzje/50976/van_der_graaf_generator_a_grounding_in_numbers.html
plyta zjechana choc trisectorowi tez sie dostalo

Nie zgadzam się z oceną "Trisectora", ale o "GiN" Roman Walczak napisał dokładnie to samo, co sama myślę!
Nie tylko ja zresztą, bo także pozostała część dyrekcji oraz kilka innych osób :)
Wreszcie jakieś świeże spojrzenie, tutaj niestety mamy kilku fanatycznych fanów, którzy nie słyszą tego, o czym pisze Walczak.

Ja bym powiedziała, że to pierwsza recenzja bliższa prawdy :)

Tak, szkoda że Romana Walczaka nie ma (chyba) na tym forum, bo zasługuje na miejsce w dyrekcji :)
Brawo, panie Romanie!!!

:[:[:[:)

Wobbler

  • Gość
Odp: "A Grounding In Numbers" 2011 - wersja demo
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Marca 2011, 00:32:18 »
Ta "recenzja" tyle warta co kupa w klozecie. Facet pisze, że jemu się nie podoba i tyle, w ogóle nie uzasadniając swojej oceny. "Monotonne melodie i połamane riffy, które niegdyś gwarantowały niesamowite doznania, teraz przyprawiają o ziewanie." Jakoś nigdy nie kojarzyłem tego zespołu z monotonnymi riffami. Autor recenzji doszukuje się jakiejś mocy w muzyce, dokładnie nie pisząc o co mu chodzi. To, że zjechał Trisector dowodzi tylko temu, że recenzent nie zna się na muzyce Hammilla. Tyle i kropka.

Desdemona

  • Gość
Odp: "A Grounding In Numbers" 2011 - wersja demo
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Marca 2011, 00:35:49 »
Ta "recenzja" tyle warta co kupa w klozecie. Facet pisze, że jemu się nie podoba i tyle, w ogóle nie uzasadniając swojej oceny. "Monotonne melodie i połamane riffy, które niegdyś gwarantowały niesamowite doznania, teraz przyprawiają o ziewanie." Jakoś nigdy nie kojarzyłem tego zespołu z monotonnymi riffami. Autor recenzji doszukuje się jakiejś mocy w muzyce, dokładnie nie pisząc o co mu chodzi. To, że zjechał Trisector dowodzi tylko temu, że recenzent nie zna się na muzyce Hammilla. Tyle i kropka.

Ta doskonała recenzja jest idealnym opisem tej płyty, marnych i nudnych kompozycji.
Może na Trisectorze się Walczak nie zna, ale na tym czymś się poznał idealnie.
Tyle, kropka.

Offline Mazo

  • Koneser
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: "A Grounding In Numbers" 2011 - wersja demo
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Marca 2011, 00:47:16 »
Halo? Nie można mieć innego zdania, bo jest się wówczas "fanatycznym fanem"? Mnie "Trisector" długimi momentami przyprawia o mdłości, z "GiN", z tego co zdążyłem posłuchać, powinno być lepiej.
I nie "tyle, kropka", bo wówczas to forum, jak i wszelaka dyskusja, straciłyby sens. :P
- Well, young man, when you grow up, what do you want to be?
- Please, sir, if that's alright, I'd really rather like to learn, how to be me.

Wobbler

  • Gość
Odp: "A Grounding In Numbers" 2011 - wersja demo
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Marca 2011, 00:54:14 »
Halo? Nie można mieć innego zdania, bo jest się wówczas "fanatycznym fanem"? Mnie "Trisector" długimi momentami przyprawia o mdłości, z "GiN", z tego co zdążyłem posłuchać, powinno być lepiej.
I nie "tyle, kropka", bo wówczas to forum, jak i wszelaka dyskusja, straciłyby sens. :P

Jak dla mnie kropka na temat dyskusji o tej "recenzji" bo nie ma dyskusji jeśli nie ma argumentów.
Albumu jeszcze nie słuchałem dlatego o samej muzyce też jeszcze nie podyskutuję.

Desdemona

  • Gość
Odp: "A Grounding In Numbers" 2011 - wersja demo
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Marca 2011, 00:56:13 »
Halo? Nie można mieć innego zdania, bo jest się wówczas "fanatycznym fanem"? Mnie "Trisector" długimi momentami przyprawia o mdłości, z "GiN", z tego co zdążyłem posłuchać, powinno być lepiej.
I nie "tyle, kropka", bo wówczas to forum, jak i wszelaka dyskusja, straciłyby sens. :P

Jak dla mnie kropka na temat dyskusji o tej "recenzji" bo nie ma dyskusji jeśli nie ma argumentów.
Albumu jeszcze nie słuchałem dlatego o samej muzyce też jeszcze nie podyskutuję.


Argumenty masz tam podane na tacy, Walczak pisze o złych kompozycjach i o tym, iż płyta jest nudna.

Offline Tamara

  • (Тамара)
  • Central Scrutinizer
  • Ekspert-wyjadacz
  • *
  • Wiadomości: 948
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: "A Grounding In Numbers" 2011 - wersja demo
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Marca 2011, 01:32:26 »
Ludzie!
Kazdemu sie podoba co innego, po co pisac o kupach i innych rzeczach?
Walczak ma prawo tak napisac, bo tak czuje.
Ja te plyte kupie, chociaz sluchalam kilka razy i mi sie nie podobala.
Co Hammill by myslal, jakby polski znal i zobaczyl co tu sie pisze???
Piszcie ladniej, bo to wstyd, zeby pisac o kupach.
Wszystkich to dotyczy.

You are gone
and I am with you:
this will never come again.

Desdemona

  • Gość
Odp: "A Grounding In Numbers" 2011 - wersja demo
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Marca 2011, 01:37:06 »
Ludzie!
Kazdemu sie podoba co innego, po co pisac o kupach i innych rzeczach?
Walczak ma prawo tak napisac, bo tak czuje.
Ja te plyte kupie, chociaz sluchalam kilka razy i mi sie nie podobala.
Co Hammill by myslal, jakby polski znal i zobaczyl co tu sie pisze???
Piszcie ladniej, bo to wstyd, zeby pisac o kupach.
Wszystkich to dotyczy.

OK, posypuję głowę popiołem ze spalonej płyty "GiN" i obiecuję używać bardziej wysublimowanych metafor ;)

Offline Tamara

  • (Тамара)
  • Central Scrutinizer
  • Ekspert-wyjadacz
  • *
  • Wiadomości: 948
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: "A Grounding In Numbers" 2011 - wersja demo
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Marca 2011, 01:41:31 »
Ludzie!
Kazdemu sie podoba co innego, po co pisac o kupach i innych rzeczach?
Walczak ma prawo tak napisac, bo tak czuje.
Ja te plyte kupie, chociaz sluchalam kilka razy i mi sie nie podobala.
Co Hammill by myslal, jakby polski znal i zobaczyl co tu sie pisze???
Piszcie ladniej, bo to wstyd, zeby pisac o kupach.
Wszystkich to dotyczy.

OK, posypuję głowę popiołem ze spalonej płyty "GiN" i obiecuję używać bardziej wysublimowanych metafor ;)

Wy chyba za duzo Samogonu pijecie ;)


You are gone
and I am with you:
this will never come again.

Desdemona

  • Gość
Odp: "A Grounding In Numbers" 2011 - wersja demo
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Marca 2011, 01:44:35 »
Wy chyba za duzo Samogonu pijecie ;)

Ja nie piję, nie wiem jak inni ;)