Autor Wątek: Bozzio, Holdsworth, Levin, Mastelotto zagrają w Polsce!  (Przeczytany 7927 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kpt. Nemo

  • Koneser
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 208
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Bozzio, Holdsworth, Levin, Mastelotto zagrają w Polsce!
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Kwietnia 2010, 16:04:38 »
Się rozpisałeś :) dzięki. Myślałem, że Bozzio zagra coś bardziej na tej swojej perkusji na płatnym koncercie.

Offline Kuba

  • Koneser
  • Ekspert-wyjadacz
  • ***
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Bozzio, Holdsworth, Levin, Mastelotto zagrają w Polsce!
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Kwietnia 2010, 00:42:17 »
Nie, zagrał fantastycznie. Facet jest niesamowity, potrafi grać dużo szybciej niż Mastelotto, posiada ogromne umiejętności, jeden z lepszych bębniarzy na świecie. Jednak bardzo trudno jest okiełznać i w pełni wykorzystać taki zestaw perkusyjny, tym bardziej jeśli nie ma się żadnej koncepcji na konkretne granie. Liczy się kreatywność. To jest ogromne wyzwanie. Przykładowo taki Neil Peart, który posiada perkusję niewiele mniejszą, mógłby mieć spore problemy w odnalezieniu się w konwencji takiego grania :).
How can I be free?
How can I get help?
Am I really me?
Am I someone else?

Desdemona

  • Gość
Odp: Bozzio, Holdsworth, Levin, Mastelotto zagrają w Polsce!
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Kwietnia 2010, 03:58:39 »
Niejaki Portnoy też ma duży zestaw, ale my go tutaj na forum raczej nie lubimy ;D

Offline Tamara

  • (Тамара)
  • Central Scrutinizer
  • Ekspert-wyjadacz
  • *
  • Wiadomości: 948
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Bozzio, Holdsworth, Levin, Mastelotto zagrają w Polsce!
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Kwietnia 2010, 16:06:27 »
Ale Mastelotto to jest sama czolowka i z tego co tu jest napisane to widac, ze on lepiej sie w takich improwizacjach czuje niz Bozzio.
Fripp ze slabymi muzykami nie gra :)
Ja nie wiem, czy ktos potrafi tak grac na elektronicznej perkusji jak Mastelotto.
Szybkosc to nie ma znaczenia, bo nie o to chodzi.
No i nie wiadomo, czy Mastelotto tez taki szybki nie jest, bo moze nie chcial tak szybko grac, bo po co :)
You are gone
and I am with you:
this will never come again.

Wobbler

  • Gość
Odp: Bozzio, Holdsworth, Levin, Mastelotto zagrają w Polsce!
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Kwietnia 2010, 20:40:55 »
Niejaki Portnoy też ma duży zestaw, ale my go tutaj na forum raczej nie lubimy ;D


Ja lubię:)


a jeśli chodzi o koncert to bardzo żałuję, że nie wiedzałem nic o Opolu bo na pewno bym pojechał:(