Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dyskusje muzyczne i nie tylko / Odp: Aktualnie oglądam sobie...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ceizurac dnia Wczoraj o 21:00:21 »
Van Der Graaf Generator - Phenomenon, Fontaneto D'Agogna, Novara, Italy, 30 apr 2022 - VIDEO
Setlist:
Interference Patterns
Nutter Alert
Over the Hill
All That Before
La Rossa
Alfa Berlina
Meurglys III, the Songwriter's Guild
Go
The Sleepwalkers
Room 1210
Man-Erg

2
Dyskusje muzyczne i nie tylko / Odp: Aktualnie słucham...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ceizurac dnia Wczoraj o 20:51:32 »
Xmal Deutschland "Fetisch".

mam nadzieję że się podobało bo to bardzo dobry gotycki album- polecam ci też Tocsin czyli ich drugą płytę

Podobała się. Kolejne płyty też raczej przesłucham.

A tymczasem:
Deutsch Amerikanische Freundschaft "Gold und Liebe".
3
Dyskusje mało muzyczne / Odp: Nie samą muzyką człowiek żyje - co czytam
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tercero dnia Wczoraj o 20:10:15 »
M.R. James - Opowieści Starego Antykwariusza- czyli absolutna klasyka weird fiction- zresztą nawet dzisiaj kilka opowiadań z tego zbioru naprawdę potrafi przerazić - polecam  [ok] :[

Sebastianie, czy możesz polecić coś podobnego w klimacie do tej książki (opowiadania te czytałem).
Chodzi o typ tajmenicy, czyli nie są dokładnie opisane jakieś stwory ale wszystko co się dzieje dookoła.

Podoba mk się też w jednym z opowiadań nawiązanie do 'wędróki pielgrzyma' - Johna Buniana, która mnie powaliła kiedyś.
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sebastian Winter dnia Wczoraj o 19:55:37 »
na wieczór coś bardziej lightowego: Pet Shop Boys i Inner Sanctum (2018)
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sebastian Winter dnia Wczoraj o 16:20:58 »
Pixies - Trompe la monde (1991) - nagranie Motorway to Roswell z tej płyty powoli staję się moim ulubionym w całej dyskografii zespołu- utrzymana nieco w rytmie walca kompozycja znakomicie współgra tekstowo z problematyką przybyszy z kosmicznych otchłani- a szczególnie jednego z nich będącego bohaterem tekstu piosenki

6
Dyskusje mało muzyczne / Odp: Nie samą muzyką człowiek żyje - co czytam
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sebastian Winter dnia Wczoraj o 06:44:59 »
Dan Hedges - Yes: An Authorized Biography - udało mi sie dostać angielski oryginał tej książki na amazonie więc teraz czytam- przed laty miałem to wydawnictwo w polskim tłumaczeniu ale gdzieś mi zaginęło :)
7
Dyskusje muzyczne i nie tylko / Odp: Aktualnie oglądam sobie...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sebastian Winter dnia Wczoraj o 06:28:06 »
nowy zjawiskowy wręcz teledysk grupy Rammstein do piosenki Adieu- bardzo polecam bo jest to rzecz absolutnie znakomita: to niemal krótki film w klimacie mrocznego thrillera science-fiction [ok] [ok] [ok]

8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sebastian Winter dnia 25 Listopada 2022, 19:51:33 »
Tangerine Dream - Rockoon (1992)
9
Ankiety van der graafowe / Odp: Płyty VDGG
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sebastian Winter dnia 25 Listopada 2022, 17:25:25 »
Strony: [1] 2 3 ... 10