Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Jan Valjean

Strony: [1]
1
Dyskusje muzyczne i nie tylko / Odp: Aktualnie słucham...
« dnia: 02 Września 2012, 21:21:05 »
Popol Vuh - Nosferatu.

Trzeba odstresować się przed szkołą.  ;D

2
Organizacja forum / Odp: Powitania
« dnia: 02 Września 2012, 21:02:44 »
Dziękuję za ciepłe słowa przywitania.

Cytuj
To fajnie, że juniorzy też słuchają progrocka i nie jest ich wcale tak mało :)

Właśnie, że jest ich mało, bo znam zaledwie kilka takich osób, ale to pewnie dlatego, że mieszkam w okolicy ubogiej w jednostki obdarzone ponadprzeciętnym gustem muzycznym.

Cytuj
(swego czasu również była to moja ulubiona powieść dopóki nie poznałem Kafki i przede wszystkim Becketta)

Ja ogólnie uwielbiam dzieła Victora Hugo i stawiam go prawie na równi z Dostojewskim. Obaj pisarze poruszają tematy, które są mi szczególnie bliskie, a wykreowani przez nich bohaterowie częstokroć odzwierciedlają całą moją osobowość.

Serdeczności,
Jan Valjean


3
Organizacja forum / Odp: Powitania
« dnia: 29 Sierpnia 2012, 21:27:07 »
Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych. Dzisiaj wpadłem na pomysł, aby zarejestrować się na tym forum, które przeglądam już od dłuższego czasu. Dwóch użytkowników zna mnie już z Facebooka, stąd nie będzie dla nich niespodzianką, że me imię to Karol, a wiek równa się siedemnaście wiosen. Pseudonim został zaczerpnięty z jednej moich ulubionych powieści, a mowa tutaj o Nędznikach Victora Hugo. Prawdę powiedziawszy, nie poznałem dotychczas zbyt dobrze dyskografii Petera Hammilla, natomiast uwielbiam Van Der Graaf Generator.

Pozdrawiam ciepło i życzę miłego wieczoru.

Strony: [1]